Geri Dön

CAMDAKİ KIZ 42. son bölümde Nalan tüm gerçeği öğrendi! Camdaki Kız son bölüm kesintisiz izle...

Kanal D ekranında yayımlanan sevilen dizi Camdaki Kız ekrana gelen son bölümde tüm sırlar açığa çıktı. Feride, kızı Nalan'a karşı ilgisi olduğunu net bir şekilde öğrendiği Hayri ile sert bir konuşma yaptı. Muzo, yeni Yönetim Kurulu Başkanı olurken Rafet, Gülcihan'dan boşanacağını Cavit'e söyledi. Cana, Nalan hakkında gerçekleri Sedat'a söyledi. Feride otele çağırdığı kızına tüm gerçekleri anlattı. İşte Camdaki Kız 42. son bölüm kesintisiz izleme ekranı...

CAMDAKİ KIZ 42. son bölümde Nalan tüm gerçeği öğrendi! Camdaki Kız son bölüm kesintisiz izle...

Camdaki Kız 42. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Camdaki Kız ekrana gelen son bölümde Hayri'nin Nalan'a olan ilgisini artık net bir biçimde öğrenen Feride, Hayri ile sert bir konuşma yaptı. Hayri bu kez Feride'ye boyun eğmedi. Sedat'ı evine çağıran Cana, Feride'nin Nalan'ın annesi değil anneannesi olduğunu Sedat'a söyledi. Hayri'nin kendisini tehdit ettiğini de söyleyen Cana duydukları karşısında şoke oldu.

CAMDAKİ KIZ 42. son bölümde Nalan tüm gerçeği öğrendi Camdaki Kız son bölüm kesintisiz izle...

Koroğlu şirketinde Rafet emeklilik kararı alırken yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak Muzo'yu seçmesi Selen'i delirtti. Muzo gitmekten vazgeçse de Pera ile evlenmekten vazgeçmediğini duyurdu. Rafet, eşi Gülcihan'la boşanabileceğini Cavit'e söyledi. Nalan, Billur ile konsolosluğa gönderdiği Hayri'nin uzun süre haber vermemesi nedeniyle kıskançlık krizine girdi. Sedat, Feride'ye Nalan hakkındaki gerçekleri öğrendiğini ifade ederken Feride kendisinin bu durumu açıklaması gerektiğini söyler. Otele giden ve kızı gelmeden ilaç içen Feride kızına Sema İpekoğlu'nun ablası olduğunu değil annesi olduğunu itiraf etti.

CAMDAKİ KIZ 42. SON BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLE

 

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber