Geri Dön

Cici Babam oyuncuları! Cici Babam filmi konusu nedir, nerede çekildi?

Yerli komedi filmi Cici Babam, oyuncu kadrosu le ilgi görmeye devam ediyor. 2018 yılından vizyona giren filmde, üç kardeşin hikayesi anlatılıyor. Meltem Bozoflu tarafından yönetilen Cici Babam filmi, televizyon ekranlarında film severlerin karşısına çıkıyor.

Cici Babam oyuncuları! Cici Babam filmi konusu nedir, nerede çekildi?

Cici Babam, komedi türünde öne çıkan yapımlar arasında yer alıyor. Onur Atilla, Özgün Aydın, Mahir İpek ve Onur Buldu gibi isimlerin başrolde yer aldığı film, 2018 yılında beyazperde de yer aldı. Anneleri evlenen üç kardeşin maceraları anlatılıyor. İşte, Cici Babam filmi detayları...

CİCİ BABAM KONUSU

Babası ölen üç yetişkin kardeşe yeni bir Cici Baba gelince işler karışır. Cici Baba kendini kabul ettirmeye çalışırken, annelerinin evlenmesini istemeyen üç kardeş bu durumu engellemek için elinden geleni yapacaktır. Güldür Güldür Show ekibinin kaleminden çıkan bu unutulmayacak komedi, izleyiciyi kahkahanın hiç durmayacağı bir serüvene davet ediyor.

CİCİ BABAM NEREDE ÇEKİLDİ? 

Eğlenceli hikayesi ile izleyeni ekrana kitleyen Cici Babam filminin çekimlerinin büyük bölümü Köyceğiz'de ve Muğla'nın farklı yerlerinde gerçekleştirildi.

CİCİ BABAM OYUNCULARI

Onur Atilla
Özgün Aydın
Mahir İpek
Onur Buldu
Uğur Bilgin
Derya Karadaş
Arif Erkin Güzelbeyoğlu
Aslı İnandık
Alper Kul
Yasemin Çonka
Meltem Yılmazkaya
Burak Topaloğlu
İrem Sak
Defne Yalnız
Kuvvet Yurdakul
Ayhan Sicimoğlu
Kayhan Yıldızoğlu

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber