Geri Dön

Deniz Akkaya'dan üç günlük hapis kararına itiraz

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, Deniz Akkaya hakkında üç ay tedbir kararı aldırmıştı. Bunun üzerine Akkaya'nın yaptığı açıklamalar sonrası bir kez daha mahkemeye başvurmuş ve mahkeme, ünlü mankenin üç gün zorlama hapsine tabi tutulmasına hükmetmişti. Ancak Akkaya, hakkında verilen üç günlük hapis cezasına itiraz etti.

Deniz Akkaya'dan üç günlük hapis kararına itiraz

Hürriyet'in haberine göre; Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak kendisi ve eşi Gökhan Çıra’yı hedef alan açıklamalar yaptığı iddiasıyla Deniz Akkaya hakkında üç ay tedbir kararı aldırmıştı.

İddiaya göre Akkaya, konuk olarak katıldığı programda Ciğerci’yle ilgili “Spor hocama çırılçıplak videolarını göndermiş”, “Bununla birlikte olan adamlar da sapık” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Ciğerci, yeniden mahkemeye başvurarak Akkaya’nın tedbir kararını ihlal etiğini belirtti. Mahkeme, Deniz Akkaya’nın üç gün zorlama hapsine tabi tutulmasına hükmetti.

Karara itiraz eden ünlü manken, programdaki konuşmalarının eleştiri sınırları içerisinde olduğunu öne sürdü. İtiraz dilekçesinde ayrıca “Mahkemenin vermiş olduğu tedbir kararı altı ay önce bitmiştir” denildi.

Behzat Uygur'dan güldüren paylaşım! İzzet Yıldızhan'dan 1000 Euro isterse ne olur?Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu Behzat Uygur, bu sefer de İzzet Yıldızhan'ın balkonda şarkı söylediği videosunun üzerine bir kurgu yaptı. Videoda Yıldızhan'dan 1000 Euro borç isteyen Uygur'u izleyenler kahkahaya boğuldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet