Geri Dön

Dostları yanında!

Nevra Serezli’yi 11 yıl sonra tiyatro sahnesine döndüren ‘Ağaçlar Ayakta Ölür’ün, CKM’de sahnesini izlemeye, Erol Evgin, İzzet Günay ve Nuri Gökaşan gitti.

Dostları yanında!

Nevra Serezli’yi 11 yıl sonra tiyatro sahnesine döndüren ‘Ağaçlar Ayakta Ölür’ün, CKM’de sahnesini izlemeye, Erol Evgin, İzzet Günay ve Nuri Gökaşan gitti. ‘Ağaçlar Ayakta Ölür’ filmini 1964’te çektiklerini söyleyen Günay, “Yıldız Kenter vardı Nevra Hanım’ın rolünde, Nuri Bey’in rolünde de Hulusi Kentmen oynuyordu. Şimdi tiyatroda arkadaşlarımı izlemekten çok keyif aldım” dedi. Gözyaşlarını tutamayan Günay, Kenter’i andı. Evgin de, “Tüm ekip çok başarılıydı” dedi. Oyun, şubat ayında turneye çıkacak.

Açılışa katılmasına tepki yağan Tuğba Özay'dan açıklama geldiManavgat'taki yangında çiftliği son anda yanmaktan kurtulan ve yangının ardından felç geçirdiğini belirten manken Tuğba Özay, dün İstanbul'da bir açılışta görüntülenmesi nedeniyle sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. Özay, kendisini eleştirenlere çektiği video ile yanıt verdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet