Geri Dön

Furkan Kızılay Survivor All Star'daki şampiyonluk adaylarını açıkladı

Yayınlandığı döneme damga vuran 'Çocuklar Duymasın' dizisinde canlandırdığı 'Havuç' lakaplı 'Emre' karakteriyle şöhreti yakalayan Furkan Kızılay, son olarak Survivor All Star'da izleyici karşısına çıkmıştı. Yarışmada ünlüler takımında yer alan ve bir ay sonra elenen Kızılay, Survivor'da yaşadığı süreci ve kalan isimler arasındaki şampiyonluk adaylarını açıkladı.

Furkan Kızılay Survivor All Star'daki şampiyonluk adaylarını açıkladı

Uzun yıllar 'Çocuklar Duymasın' adlı dizide 'Havuç' karakteriyle tanınan Furkan Kızılay, 2017 yılında Survivor'a katılmış. Adada beş ay boyunca kalan ünlü isim, finale günler kala elenmişti. 2022 yılında da Survivor All Star kadrosunda yer alan ve ünlüler takımında mücadele eden oyuncu ve şarkıcı, yaşadığı talihsizliklerin ardından 9 Şubat akşamı gerçekleşen elemede adaya veda etmişti.

TALİHSİZLİKLER PEŞİNİ BIRAKMADI

İlk olarak parkurda boynunun üzerine düşen Kıızlay, sağlık ekibinin müdahalesinin ardından hastaneye kaldırılmıştı. Sakatlığı nedeniyle bir süre oyunlarda yer alamayan ünlü isim, ardından gerçekleşen ada konseyinde eleme adayı olmuştu. Kural gereği sürgün adasında dört gün geçiren Furkan Kızılay, döndüğünde oynanan ilk ödül oyununda kaşını patlatmıştı. Akşam gerçekleşen konseyde de adaya veda etmişti.

Furkan Kızılay Survivor All Stardaki şampiyonluk adaylarını açıkladı

"BAZI HAYALLER YARIM KALIR"

Elendiği için üzülen Furkan Kızılay, "Bazı hayaller yarım kalır ve kaldı. Burada büyük imtihanlardan geçtim ama buraya kadarmış. Arkadaşlarımı tanıdığıma çok mutlu oldum" demişti.

Acun Ilıcalı da "Çok daha ileri gideceğini tahmin ediyorduk ancak haftalık olaylar Survivor'da her şeyi değiştirebiliyor. İddialı yarışmacılar zayıf yerde yakalandıkları zaman seyirciden bazen destek alamayabiliyorlar. Karakterin için sanat dünyasının en efendi ve değerli isimlerinden birisin" ifadelerini kullanmıştı.

ILICALI SÖZ VERDİ

Ayrıca Acun Ilıcalı, Furkan Kızılay'ı "Eğer kabul edersen bundan sonra yapacağımız All Star'ın ilk yarışmacısı sen olacaksın" diyerek önümüzdeki dönem yapılacak olan Survivor'a davet etmişti.

Furkan Kızılay Survivor All Stardaki şampiyonluk adaylarını açıkladı

Elendikten sonra Türkiye'ye dönen ve geçtiğimiz haftalarda yeni bir single çıkaran Furkan Kızılay, Milliyet.com.tr'den Beste Sırapınar'ın konuğu oldu. Survivor sürecinden bahseden ünlü isim, şampiyonluk adaylarını da açıkladı.

"KENDİM İÇERİK ÜRETEBİLİRİM"

Oyunculuğa devam etmek konusunda konuşan Kızılay, gelen senaryoları okurken seçici davrandığını belirtti. Dijitalde içine sinen bir proje olursa kabul edebileceğini ifade eden ünlü isim, belli bir projesi olup olmadığı sorusuna da "Ekran önü için yok ama belki kendim bir içerik üretebilirim" dedi.

"YAŞANABİLECEK BÜTÜN TALİHSİZLİKLERİ YAŞADIM"

Survivor All Star'a erken veda ettiğini söyleyen Furkan Kızılay, "Bir ay içerisinde yaşayabileceğim bütün talihsizlikleri yaşadım. Önce bir boynumu kırıyordum. Tam boynum iyileşmeye başladı, konseye gittik. Konseyde benim adım yazıldı, sürgüne gitti. Sürgünden döndüm, ilk ödül oyununda kaşımı patlattım, dikiş atıldı. Akşamına konseye gittim, elendim" ifadelerini kullandı.

31 yaşındaki Kızılay, "Ama bir sonraki Survivor All Star'da olmak için de Acun Bey'den sözümü aldım. O dönemki iş yoğunluğu nasıl olur şu an bilemiyorum ama uygun olursa gitmek isterim" diye konuştu.

Furkan Kızılay Survivor All Stardaki şampiyonluk adaylarını açıkladı

"Biraz daha orada kalmak isterdim, adayı seviyorum" diyen ünlü oyuncu, "Survivor'dan çıkarttığın en büyük ders neydi?" sorusunu da yanıtladı. Kızılay, "Her seferinde bir ders çıkartıyorum ama geldikten bir ay sonra unutuyorum. Unutmamaya çalışıyorum tabi ki. Orada her şeyden mahrum oluyorsun; aileni, sevdiklerini özlüyorsun. En ufak şeyler bile önemliymiş anlıyorsun. Ama unutuluyor" dedi.

"ONLARI SON DÖRTLÜDE GÖRMEK İSTERİM"

Survivor'daki favorilerini de açıklayan Furkan Kızılay, Avatar Atakan ve Batuhan'ın adını verdi. "Diğer arkadaşlarımı da çok seviyorum tabi ki ama onları son dörtlüde görebilmek isterim" şeklinde sözlerini noktaladı.

Furkan Kızılay Survivor All Stardaki şampiyonluk adaylarını açıkladı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber