Geri Dön

Survivor 2022 Gökhan Keser kimdir aslen nereli? Gökhan Keser kaç yaşında hangi dizilerde rol aldı?

Gökhan Keser kimdir? Survivor 2022 All Star'da Gönüllüler takımında yer alan Gökhan Keser'in hayatı ile ilgili detaylar yeniden merak ediliyor. Peki, Gökhan Keser kimdir, kaç yaşında, boyu kaç? İşte Gökhan Keser'in hayatı...

Survivor 2022 Gökhan Keser kimdir aslen nereli? Gökhan Keser kaç yaşında hangi dizilerde rol aldı?

Survivor Gökhan kimdir? 2022 Survivor'da Gönüllüler takımında yer alan Gökhan Keser'in hayranları ekran başına kilitlendi. İşte Gökhan Keser'in hayatı ile ilgili merak edilenler.

GÖKHAN KESER KİMDİR?

Gökhan Keser, 9 Eylül 1987'de İzmir'de doğmuştur. Boyu 189 cm'dir. Ailesi, Rize'nin Pazar ilçesinden İzmir'e yerleşmiştir. Kökeni Rize'nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Kale köyüne kadar uzanmaktadır.

İlk olarak çok genç yaşta "Miss & Mr Model 2004" yarışmasında birinci seçilerek 'Ege Kralı' unvanına sahip oldu. Sonrasında "Best Model of Turkey 2005" yarışmasında Turkiye ikincisi seçilerek 'Manhunt Turkey' unvanı alıp Türkiye'yi yurt dışında temsil etme hakkı kazandı.

2006 yılında Atv'de yayınlanan 104 bölüm süren Selena dizisi ile kamera önüne geçerek ilk başrol deneyimiyle geniş bir hayran kitlesi edindi.

2014 Mart - Haziran ayları arasında Star TV'de yayınlanan Survivor'da Ünlüler takımında yer aldı. Bu zamana kadar Survivor tarihinde adadan elenmesi için konseylerde hiç ismi yazılmayan, finale kadar SMS'e çıkmayan ve tüm final oyunlarını kazanarak final koltuğuna oturan tek isimdir. 116 günlük zorlu serüvenin ardından çok tartışılan bir finalle yarışmayı ikinci olarak tamamlamıştır.

GÖKHAN KESER ŞARKILARI

İnlerim Allah
Söylesem Ayıp Olur
Beni Özledin Mi?
Kimi Sevsem Açıldı Kısmeti

GÖKHAN KESER DİZİLERİ VE FİLMLERİ

2006-2009 - Selena
2015 - Sen Benimsin
2015 - Seviyorum Seni Ama Arkadaşça
2016 - Atçalı Kel Mehmet
2017 - Tatlı Bela

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber