Geri Dön

Hande Erçel: Gitgide sana benziyorum farkındayım anne!

Hande Erçel, annesi Aylin Erçel'in doğum gününü kutladı. Annesini kanser sebebiyle kaybeden Erçel'in notu herkesi duygulandırdı.

Hande Erçel: Gitgide sana benziyorum farkındayım anne!

Oyuncu Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel, mücadele ettiği hastalığa yenilerek 2019 yılında hayatını kaybetmişti. Annesine olan özlemi her geçen gün biraz daha artan ünlü oyuncu annesinin doğum gününü sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla kutladı.

Hande Erçel fotoğrafın altına şu notu düştü: "Hala o küçük kız çocuğusun sen, benim içimde hissettiğim bütün aykırılıklarsın, heyecansın. Gitgide sana benziyorum farkındayım, bunu çok seviyorum. Ve çok güzelsin Anne. Yeni yaşın sonsuz denizlerde yüzerek geçsin."

Hande Erçel: Gitgide sana benziyorum farkındayım anne

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber