Geri Dön

İlayda Çevik, 'Bir Zamanlar Çukurova'da

Üç sezondur ATV ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan 'Bir Zamanlar Çukurova'ya yeni bir isim katılacak. Başrollerini Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış'ın paylaştığı diziye genç oyuncu İlayda Çevik dahil oluyor.

İlayda Çevik, 'Bir Zamanlar Çukurova'da

Yapımını TIMS&B Productions’ın üstlendiği, başrollerini Kerem Alışık, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek'in paylaştığı 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisine yeni isimler katılmaya devam ediyor. Yeni sezonda da devam edecek olan diziye İlayda Çevik dahil oldu.
BETÜL GELİYOR
Güzel oyuncu, diziye; Şermin Yaman’ın kızı, Demir Yaman’ın kuzeni Betül karakterine hayat verecek.
Dönemin şartlarında, Paris tozu yutarak Çukurova’ya gelmiş biri olarak sosyal statüsünü bir miktar kibir ile de bezeyen Betül, ortalığın toz duman olduğu günlerde Adana’ya ayak basacak.
Daha çok babasından yana olduğunu hissettiren, yıllarca kuzeni Demir ile ilişkisini de annesinin anlattıkları ile sınırlı tutan Betül dengeleri değiştirecek.

İlayda Çevik, Bir Zamanlar Çukurovada

'Sen Anlat Karadeniz' dizisindeki 'Berrak' karakterinden sonra 'Gel Dese Aşk' isimli yapımda boy gösteren İlayda Çevik, son olarak 'Sen Çal Kapımı' dizisinde 'Balca' karakterine hayat vermişti.

13 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni13 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet