Geri Dön

Jack Ryan Gölge Ajan konusu nedir, oyuncu kimler? İşte Jack Ryan Gölge Ajan filmi oyuncuları...

Jack Ryan Gölge Ajan filmi bu akşam televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Kenneth Branagh'ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin konusu ve oyuncuları mera ediliyor. Peki Jack Ryan Gölge Ajan konusu nedir, oyuncu kimler?

Jack Ryan Gölge Ajan konusu nedir, oyuncu kimler? İşte Jack Ryan Gölge Ajan filmi oyuncuları...

Televizyonda yerli ve yabancı filmler ekranlara geliyor. Bu gece ekranlarda Jack Ryan Gölge Ajan filmi izleyicilerle buluşacak. Filmin oyuncu kadrosunda Keira Knightley ve Kevin Costner yer alıyor. Peki Jack Ryan Gölge Ajan konusu nedir? İşte Jack Ryan Gölge Ajan filmi oyuncuları...

JACK RYAN GÖLGE AJAN OYUNCULARI

Keira Knightley , Kevin Costner , Chris Pine , Kenneth Branagh ve Colm Feore, Jack Ryan Gölge Ajan filmi oyuncu kadrosunda yer alıyor.

JACK RYAN GÖLGE AJAN KONUSU NEDİR?

Afganistan’da denizci olarak yaptığı askerlikten sonra Jack Ryan, beladan uzak sakin bir hayat sürmeye başlamıştır. Artık herhangi bir risk almadan huzur içinde yaşamayı prensip edinmiştir. Wall Street’te bir Rus milyarder için mali danışmanlık yapan Jack Ryan, kendini bir anda teröristlerin hazırladığı bir planın içinde bulur. Şimdi yapması gerekense ülkesinin ekonomisini çökertecek olan bu komployu durdurmaktır. Planın sorumlusunu öğrenen Jack’in Moskova’ya gitmesi gerekir. Tek başına halletmeye çalışacağı bu görevde bildiği her şeyi kullanacaktır. Jack görevi tamamlamakta ve bu komplodan canlı çıkmakta kararlıdır.

 

Magazin Haberleri Bülteni (12 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet