Geri Dön

Katy Perry nişanlısı Orlando Bloom'dan dert yandı

2020'de kızı Daisy Dove'u kucağına alarak ilk kez anne olma sevincini yaşayan şarkıcı Katy Perry, nişanlısı Orlando Bloom'un en kötü alışkanlığını katıldığı bir programda anlattı.

Katy Perry nişanlısı Orlando Bloom'dan dert yandı

Dünyaca ünlü oyuncu Orlando Bloom ile altı yıldır aşk yaşayan ve Daisy Dove adında bir kızları olan şarkıcı Katy Perry, nişanlısıyla ev hayatlarıyla ilgili bilinmeyenlerini anlattı.

"KULLANDIĞI DİŞ İPLERİNİ EVİN DÖRT BİR YANINA ATIYOR!"
'Heart Breakfast with Jamie Theakston and Amanda Holden' adlı programa konuk olan Perry, Bloom'un kullandığı diş iplerini evin dört bir yanına attığını söyledi. Ünlü şarkıcı, daha sonra da nişanlısı için "Diş ipi kullanmayı seviyor, çok şükür. Çünkü bazıları bunu yapmıyor ve bu iğrenç" ifadelerini kullandı.

"HER YERDE BULUYORUM"
Katy Perry, Orlando Bloom'un dişlerini çok beğendiğini de söyledi. Yine de bu konuda şikayetçi olduğu bir noktayı atlamayan Perry, "Kullandığı diş iplerini oraya buraya atıyor. Bu ipleri her zaman bir yerlerde buluyorum. Yatağımın yanında, arabada ya da mutfak masasında. Her yerde çöp kutusu olmasına rağmen" diye konuştu.

Katy Perry nişanlısı Orlando Bloomdan dert yandı

AŞKLARI 2016 YILINDA BAŞLADI
Daha önce The Mirror gazetesine nişanlısı Katy Perry ile tanışma hikayelerini anlatan Bloom, her şeyin 2016 yılındaki Altın Küre Ödülleri gecesinde başladığını söylemişti.

İngiliz oyuncu, "Sahnede duruyordum ve seyircilere bir göz atıyordum. O oradaydı, kalabalığın arasında... Hatırlıyorum, çok güzel pembe bir elbise giyiyordu. O sırada 'Oo! Sanırım bu Katy Perry!' diye aklımdan geçirdim" demişti.

Orlando Bloom, Perry'nin aktör Denzel Washington ile aynı masada oturduğunu fark ettiğini söyleyerek, o masaya kutularla hamburger taşındığını gördüğünü belirtmişti.

Oyuncu, Washington'ın yanına giderek, "Bir tane alabilir miyim?" diye sorduğunu ve arkadaşının da "Elbette" dediğini söylemişti. Bloom, o esnada Perry'e göz kırptığını itiraf etmişti.

Katy Perry nişanlısı Orlando Bloomdan dert yandı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber