Geri Dön

'Kelebek gibi uçar, arı gibi sokarım'

Pek çok spor dalıyla profesyonel olarak uğraşan ve 2006 yılında düzenlenen boks yarışmasında şampiyon olan Fulya Keskin, Acun Ilıcalı’nın yeni projesi 'Boksun Yıldızları'nın iddialı isimlerinden...

'Kelebek gibi uçar, arı gibi sokarım'

27 Ekim’de başlaması planlanan 'Boksun Yıldızları' yarışmasında ringe çıkacak olan Fulya Keskin, “Oldukça iddialı rakipler var. Ancak ben de kendime güveniyorum. Her ne kadar güce dayalı bir spor gibi görünse de taktik, güç ve zeka isteyen bir spor dalı boks. Ben de yarışmanın bir an önce başlamasını bekliyorum. Ringte tarih yazmaya hazırlanıyorum. Rakiplerim beni beklesin. Kelebek gibi uçar, arı gibi sokarım" dedi.

'Boksun Yıldızları' yarışmasında; Fulya Keskin’in yanı sıra Bülent Çetinaslan, Şenol İpek, Aycan Demirci, Ateş Fatih Uçan, Çılgın Sedat, Sahra Işık, Berna Canbeldek, Sami Lavi, Asena, Baki Mercimek, Ayşıl Özaslan, Ramazan Kalyoncu ve Doğuş mücadele edecek.

Bilgehan Demir ve Adem Kılıççı, Dilara Gönder’in sunacağı yarışmada yorumlarıyla yer alacak.

Dünyaca ünlü star Inna, Çorlu’da mahsur kaldıYeni şarkısı ‘Up’ın promosyon çalışmaları için Romanya'dan Türkiye’ye gelmek için yola çıkan dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Inna'nın uçağı, İstanbul’u felç eden kar fırtınası nedeniyle Çorlu’ya inmek zorunda kaldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber