Geri Dön

'Kim Milyoner Olmak İster'de yeni para ağacı!

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla atv'de yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışması, 24 Eylül Cuma günü başlayacak yeni sezona yeni para ağacıyla 'merhaba' diyecek.

'Kim Milyoner Olmak İster'de yeni para ağacı!

Yıllardır büyük bir ilgiyle izlenen 'Kim Milyoner Olmak İster'in yeni sezonunda önemli bir değişiklik yapıldı. Yarışmanın para ağacındaki ödüllerin değeri arttırıldı.

Büyük ödülün 1 milyon TL olduğu fenomen yarışmada diğer 11 sorunun değerleri yükseltildi. 'Milyoner'de ilk ödül 500 TL'den bin TL'ye çıkarıldı. Yeni bölümlerde barajı geçen yarışmacılar; 50, 100, 200 ve 400 bin TL gibi büyük ödüller için mücadele edecek.

İşte 'Kim Milyoner Olmak İster'in yeni para ağacı...

Kim Milyoner Olmak İsterde yeni para ağacı

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber