Geri Dön

Kıvanç Tatlıtuğ'dan anlamlı hareket: Sen de bir can kurtar

Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer Tatlıtuğ çifti, Bodrum Belediyesi Veteriner İşler Müdürlüğü Turgutreis Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Bir köpeği severken çekilen fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu, bu ziyaretin ardından bir köpek daha sahiplendiklerini duyurdu.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan anlamlı hareket: Sen de bir can kurtar

İstanbul'daki evlerinde kedi, köpek ve tavuklarıyla yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer Tatlıtuğ çifti, Bodrum'daki evlerine geldiklerinde ise ünlü beldedeki sokak hayvanlarıyla yakından ilgileniyor.

"SAHİPLENDİĞİMİZ BEŞİNCİ CANIMIZ"
Hayvansever kimliğiyle tanınan ünlü oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşıma, "Bu yavrumuz da artık bizimle. Bu sahiplendiğimiz beşinci canımız oldu. Sen de bir can kurtar" mesajını yazdı.

Kıvanç Tatlıtuğdan anlamlı hareket: Sen de bir can kurtar

İzzet Yıldızhan: Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım!Konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Gülşen ve Hadise gibi ünlü isimler için "Külotla da çıkmasınlar bir zahmet!" sözleriyle eleştiri toplayan İzzet Yıldızhan isyan etti. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan ünlü türkücü, "Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım" dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber