Geri Dön

Londra'da yaşayan Aleyna Tilki'den yeni paylaşım: Dünya bir cadı kazanı

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz ay İngiltere'ye gitmişti. Londra'da müzik çalışmalarını sürdüren Tilki, son paylaşımıyla dikkat çekti. Genç şarkıcı, "Dünya bir cadı kazanı, biz de içinde kaynıyoruz" notunu yazdı.

Londra'da yaşayan Aleyna Tilki'den yeni paylaşım: Dünya bir cadı kazanı

Genç yaşta elde ettiği şöhret sayesinde milyonlarca kişi tarafından tanınan Aleyna Tilki, iki yıldır zor günler geçirdiğini ve pek bir şey üretemediğini açıkladıktan sonra İngiltere'ye gitmişti. Bir süre Türkiye'den uzak kalacağını söyleyen genç şarkıcı, müzik çalışmalarını Londra'da yapacağını açıklamıştı.

Bir aydır İngiltere'de yaşayan 21 yaşındaki şarkıcı, Instagram paylaşımlarıyla da dikkat çekmeye devam ediyor.

"KOSTÜME GEREK YOK"
Aleyna Tilki son olarak Londra'da yaşadığı evde, yatak odasında çekilen pozlarını paylaştı. Lila renkli taytıyla pozlar veren Tilki, paylaşımında Cadılar Bayramı'na göndermede bulundu. Genç şarkıcı paylaşımında "Dünya bir cadı kazanı, biz de içinde kaynıyoruz. Kostüme bazen gerek yok. Kazan bizi eritiyor" notunu yazdı.

Londrada yaşayan Aleyna Tilkiden yeni paylaşım: Dünya bir cadı kazanı

Fatma Girik için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda tören düzenlendiYeşilçam'ın usta ismi ve eski Şişli Belediye Başkanı Fatma Girik için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda tören düzenlendi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber