Geri Dön

Masterchef Uğur kimdir, kaç yaşında? Masterchef Uğur nereli, ne iş yapıyor?

Masterchef'te bu akşam dokunulmazlık oyunu oynanacak. Tavuk ile en iyi yemeği yapan Uğur, Mavi takım kaptanı oldu. Uğur, Kırmızı takım kaptanı olarak ise Sefa'yı seçti. Peki Masterchef Uğur Yılmaz Deniz kimdir?

Masterchef Uğur kimdir, kaç yaşında?  Masterchef Uğur nereli, ne iş yapıyor?

Masterchef'te rekabet tüm hızıyla kaldığı yerden devam ediyor. İzleyiciler Masterchef yarışmacılarının yaşamlarını araştırıyorlar. Uğur Yılmaz Deniz, programın öne çıkan yarışmacıları arasında yer alıyor. Peki Masterchef Uğur kimdir?

MASTERCHEF UĞUR KİMDİR?

26 yaşındaki Uğur Yılmaz Deniz’in iki kardeşi vardır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

6 aylık serüvenin ardından Türkiye’ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel’de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark eden Deniz, Katar’da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.

MasterChef 2020’nin kadrosunda yer almaya hak kazanan Uğur Yılmaz Deniz, yarışmaya katılmayı çok istediğini ve kadroda yer aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etmiştir.

Magazin Haberleri Bülteni (24 Temmuz 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan haber başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet