Geri Dön

Mihriban Hurmacı kimdir kaç yaşında? Özer Hurmacı'nın eşi Mihriban Hurmacı olayı nedir?

Mihriban Hurmacı kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Eşi Özer Hurmacı'dan şiddet gördüğünü iddia eden Mihrinan Hurmacı o anlara dair görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Peki Mihriban Hurmacı kimdir?

Mihriban Hurmacı kimdir kaç yaşında? Özer Hurmacı'nın eşi Mihriban Hurmacı olayı nedir?

Mihriban Hurmacı eşi Özer Hurmacı'dan şiddet gördüğü iddiaları ile gündemde! 2015 yılında futbolcu Özer Hurmacı ile evlenen ve bu evlilikten üç çocuğu olan Mihriban Hurmacı şiddet gördüğü gün ile ilgili detayları TV8 ekranıdan 2. Sayfa programında anlatıyor.

MİHRİBAN HURMACI KİMDİR?

Özer Hurmacı'nın eşi olan Mihriban Hurmacı Almanya doğumlu olarak biliniyor. Evlilik sürecine kadar Almanya'da yaşayan 2015 yılında Özer Hurmacı ile Trabzon'da evlendikten sonra Türkiye'de yaşamaya başlayan Mihriban Hurmacı daha önce boşanma iddiaları ile gündeme gelmiş çift bu ayrılık kararından vazgeçmişti. Özer Hurmacı tarafından geçtiğimiz günlerde şiddet gördüğünü söyleyen Mihriban Hurmacı o anlara ilişkin fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Özer Hurmacı'nın başka kadınlarla yazışmalarını yakaladığı için dayak yediğini söyleyen Mihriban Hurmacı, futbolcunun kendisini karanlık bir odaya alıp yumrukladığını anlattı. Göz altına alınan futbolcu, bir gece göz altında kaldıktan sonra gözetme altında serbest bırakıldı. Birbirlerine uzaklaştırma kararı aldıran çift, boşanma davasını bekliyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber