Geri Dön

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı oyuncuları kimler? Organize İşler Sazan Sarmalı nerede çekildi, konusu nedir?

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi bugün televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yılmaz Erdoğan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda ise birçok isim yer alıyor. Peki Organize İşler 2: Sazan Sarmalı oyuncuları kimler, konusu nedir?

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı oyuncuları kimler? Organize İşler Sazan Sarmalı nerede çekildi, konusu nedir?

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminde Asım Noyan ve çetesinin maceraları yer alıyor. Bugün televizyonda yayınlanacak olan filmin oyuncuları ise araştırılan konular arasında bulunuyor. Peki Organize İşler 2: Sazan Sarmalı oyuncuları kimler?

ORGANİZE İŞLER 2: SAZAN SARMALI OYUNCULARI KİMLER?

Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan

ORGANİZE İŞLER 2: SAZAN SARMALI KONUSU NEDİR, NEREDE ÇEKİLİYOR?

İstanbul şehrinde organize işler tam gaz devam etmektedir. Asım Noyan, yıllardır söylediği yalanlar ve çevirdiği oyunlarla insanları dolandırmaktadır. Kimsenin yakalamayı başaramadığı Asım Noyan ve çetesi, bu kez de “sazan sarmalı” olarak adlandırdıkları bir üç kağıda bulaşır. Dolandırıcılar kralının biricik kızı Nazlı dolandırılınca, Asım Noyan ve ekibi hemen harekete geçer. Nazlı, her ne kadar babasını organize işlerden vazgeçirmeye çalışsa da, kendisini birden sazan sarmalının içerisinde bulur.

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber