Geri Dön

Öykü Gürman: Daha erken anne olmak isterdim

Şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman, Milyon TV'de yayınlanan programına konuk oldu, Emel Yalçın'ın sorularını tüm içtenliğiyle yanıtladı.

Öykü Gürman: Daha erken anne olmak isterdim

Öykü Gürman, "Daha erken anne olmak isterdim .Pişmanlık değil de kader, kısmet diyelim, hayat öyle geldi. Hala geç değil biliyorum. Şarkı söylemeyi çok seviyorum. Albüm süreci sonra oyunculuk girdi araya. Mükemmeliyetçiyim ben ve çocuğum olursa birebir ben ilgilenmek isterim. Bir süre ara veririm, kendim büyütmek isterim. İnşallah Allah nasip eder" dedi.

Ünlü şarkıcı, "En belirgin özelliğim iyi niyetim. Ama yıllar içinde edindiğim tecrübelerden dolayı artık iyi niyetimi çok cömert bir şekilde harcamamaya karar verdim. Sevdiğim işi yaparak ayaklarımın üzerinde duran bir kadınım. Kimsenin bilmediği gizli bir takıntım var yanımda hep kırmızı kurşun kalem taşırım" ifadelerini kullandı.

Kıvanç Tatlıtuğ mızıka performansıyla beğeni topladıYeni projesinin çekimleri için Ege'de bulunan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, set arasında karavanında mızıka çaldı. Enstrümanı çaldığı anları sosyal medya hesabından paylaşan Tatlıtuğ, performansıyla büyük beğeni topladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet