Geri Dön

Pınar Altuğ'dan Yağmur Atacan açıklaması: Benimle geçinmeye gönlü var

2008 yılında kendisi gibi oyuncu olan Yağmur Atacan (39) ile nikâh masasına oturan Pınar Altuğ (47), Ocak 2009'da Su adını verdikleri kızlarının dünyaya gelmesiyle anne olma mutluluğu yaşadı. Eşi ile arasındaki yaş farkı gündemden düşmeyen ünlü oyuncu, mutlu evliliğinden, kalabalıktan uzak doğa ile iç içe hayatından ve karavan sevdasından bahsederken, formda görüntüsünün sırrını da anlattı.

Pınar Altuğ'dan Yağmur Atacan açıklaması: Benimle geçinmeye gönlü var

Trendyol’un Instagram hesabı üzerinden canlı gerçekleşen "Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular" programının bu haftaki konuğu Pınar Altuğ Atacan oldu. 1994 yılında Miss Turkey yarışmasında birinclik elde eden, fenomen dizi 'Çocuklar Duymasın'daki 'Meltem' karakteriyle yıldızı parlayan tescilli güzel, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"BİR KARAVAN SEVDASINA TUTULDUK"

Ailecek doğada vakit geçirmeyi çok sevdiklerini bu yüzden bir karavan aldıklarından belirten Altuğ, "Ailecek doğaya çok aşığız. Halihazırda da İstanbul’da şehir dışında bir köye yakın yaşıyoruz. Mesleğim sebebiyle her gün şehre gidip geliyorum. İşimi yaptığım süre dışında şehirden uzaklaşarak, doğaya kaçmak bana ve aileme çok iyi geliyor. Yazları da denizde yaşıyoruz. Geçen sene pandemiyle birlikte kendimizi daha da doğaya atma isteği oluştu içimizde ve bu heyecanla bir karavan sevdasına tutulduk. Şubat 2021'de bir karavanımız oldu. Bu sene çok yağışlı bir sene olduğundan karavanla çok gezemedik. Ülkemiz ve dünyamız için kuraklık tehlikesinin önüne geçmek için yağışlar çok önemli ama karavan yaşantısı için eğlenceli değil çünkü yağış olduğunda karavan zevk olmaktan çıkıp doğa ile savaşa dönüşüyor ve doğa ile savaşı hiçbir zaman kazanmak mümkün değil. Arkadaşlarımızı da ikna ettik ve onlar da karavan aldı. Dört karavan ve yakın arkadaş grubu olarak gezmek çok eğlenceli” dedi.

Pınar Altuğdan Yağmur Atacan açıklaması: Benimle geçinmeye gönlü var


"ORTAK BİR HAYAT SÜRMEKTEN ÇOK MUTLUYUZ"

Eşi ile arasındaki dokuz yaş farkın sürekli magazin gündeminde olmasına rağmen mutlu evliliği hakkında konuşan 47 yaşındaki oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

Bu aşk birilerine gösteri olsun ya da birilerine bir şeyi kanıtlama kafasıyla başlamadı. Birbirimizi tanıdık, beraber vakit geçirmekten keyif aldık, o arada birbirimizi sevdik aşık olduk, evlenip bir aile kurma kararı aldık. Buralara kadar geldik. Çok şanslıyız ki bu evlilik güzel bir kız çocuğu ile taçlandı. Su bebek oldu bir genç kız. Yağmur’la birlikte olmaktan ve ortak bir hayat sürmekten çok mutluyuz.

"ÇOK ORTAK NOKTAMIZ VAR"

Pınar Altuğ, "Evimizin içinde biz ünlü değiliz, anne baba ve çocuk olarak bir çekirdek aileyiz. Birbirimize saygımız ve tanıdığımız alanlar var. Ben hep söylüyorum; 'adamın benimle geçinmeye gönlü var'. Benim de onunla geçinmeye gönlüm var tabi. Hiçbirimiz dört dörtlük değiliz. İkili ilişkiyi sürdürmek istiyorsan ve geçinmeye gönlün varsa bazı şeyleri tolere edebiliyorsun. Hiç geçinmeye gönlün yoksa ‘Neden gözünün üstünde kaşın var’ diyerek, sorun çıkarıyorsun. Bizim çok ortak noktamız da var. Doğayı seviyoruz, denizi seviyoruz, deneyimlere açığız. İkimiz de birbirimizin fikirlerine saygılıyız. Fikirlerimizi kestirip atmıyoruz. Dolayısıyla evde sürekli yeni deneyimler için yeni fikirler ortaya çıkıyor” şekllinde konuştu.

Pınar Altuğdan Yağmur Atacan açıklaması: Benimle geçinmeye gönlü var

"AKŞAM 5'E KADAR HİÇBİR ŞEY YEMİYORUM"

Fit halini düzenli beslenmeye ve spora borçlu olduğunu dile getiren ünlü oyuncu, “Nasıl bu kadar sağlıklı ve fit gözüküyorsun?” sorusuna, "Akşamüstü 5’e kadar hiçbir şey yemiyorum, 5’ten sonra yemeye başlıyorum. Aralıklı orucu tersten uyguluyorum yani. İki öğün gibi olmuyor tabi ama ben çok obur bir insanım, geçerken bile çöplenirim. O da alt alta yazdığında ciddi bir miktar ediyor. '5’e kadar hiçbir şey yemiyorum' dediğinde günün yarısında bu muzur yemeleri yapamıyorsun ve yarıya düşüyor. Aksi takdirde ailemle yemek yiyemem. Biz sadece akşam yemeklerinde aynı sofradayız. Su okula, Yağmur işe, ben işe derken ancak akşam yemeklerinde denk geliyoruz. Eğer 5’te yemek yemeyi kesersem onlarla yemek yiyemem. Dışarda buluştuğunda bile öğle yemeğinde kahve içmeyi tercih edersen sorun olmuyor ama akşam yemeğinde 'Kahve içeceğim' dersen bu rahatsız eden bir tavır oluyor. Aslında işin sırrı çok spor. Haftada beş gün spor yapıyorum” yanıtını verdi.

Pınar Altuğdan Yağmur Atacan açıklaması: Benimle geçinmeye gönlü var

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber