Ay, Yay burcunda ilerlerken kendimizi yeni imkanların içinde bulabiliriz. Hareket ve heyecan arzusu vurgulanıyor. Duygularımızı ifade etme ve risk alma konusunda oldukça istekliyiz. Belirli bir inanç ve görüş doğrultusunda belki fazla abartılı da olabiliriz. Diğer yandan bazı görüş farklılıkları ya da kendi içimizde yaşadığımız ikilemler şaşırtıcı olabilir. Sezgilerimizden yararlanabiliriz. Ancak düşüncelerimizde arınmaya da ihtiyacımız olabilir. Kafamızı kurcalayan durumlar karşısında ön yargılı olmayalım. Ancak düşüncelerimizi yaymak, yeni ya da yabancılarla paylaşmak adına daha çok şey yapabiliriz. Ufuklarımızı genişletebiliriz.

KOÇ: Yeni ufuklara açılmak istediğiniz bir gündesiniz. Öğrenmek istedikleriniz üzerine yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Ruhsal olarak kendinizi olgunlaştıracağınız konularla ilgilenebilirsiniz. Özgürleştirici yeni fikirlerin peşinden koşacağınız zamanlar var. Yolculuklar planlayabilirsiniz.

BOĞA: Hayatınızda endişe duyduğunuz konular olabilir. Ortaklı işlere karşı dikkatli olmalısınız. Kriz yaratan durumlardan uzak durmalısınız. Yeni heyecanlar yaşayabilirsiniz. Eğitim almak için yolculuklara çıkmaya hazırlanabilirsiniz. Yabancılarla ilgili durumlar gündeme gelebilir.

İKİZLER: Eşinizle yolculuklar planlamak isteyebilirsiniz. Ani kararlar alabilirsiniz. Yeni fikirlere rahatlıkla ayak uydurabileceğiniz hareketli zamanlar sizi bekliyor. Uğraştırıcı koşullarla da ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Karşınızdakilerin size uyum sağlamasını isteyebilirsiniz.

YENGEÇ: Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız gündeminizi etkileyebilir. Sizi yoran ve yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Yabancılarla ilgili konularla ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Kendinizi geliştirmek için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Akışta kalın. 

ASLAN: Şanslı bir gününüzdesiniz. Keyif aldığınız konularda yeni fikirlerle dolup taşabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara düşüncelerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. İlgilendiğiniz çalışmalarda kendinizi rahatça ifade edebileceksiniz. Yeni yerler keşfetmek isteyeceğiniz zamanlardasınız. 

BAŞAK: Ailevi olaylarla ilgili yeni fikirler öne sürebilirsiniz. Babanızla ilgili durumlar gündeminize gelebilir. Eğitim için yeni olanaklar peşinde koşacağınız zamanlar olabilir. Kendinizi geliştirmek için farklı yollar deneyebilirsiniz. Uluslararası konularla ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Akışta kalın. 

TERAZİ: Özgürlük isteği içinde hareket edeceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizdeki kişilerle ilgili gelişmeler sizi etkisi altına alabilir. Aniden gelişen yeni fikirlerin peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Kulağınıza gelecek olan dedikodular olabilir. Kendinizi geliştirmek için eğitimler planlayabilirsiniz. 

AKREP: Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Arkadaşlarınızla birlikte yeni yolculuklar planlayacağınız zamanlar olabilir. İşle ilgili başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Parasal birikimlerinize farklı yatırımlarla yön vermek isteyebilirsiniz.

YAY: Ani ve özgürleştirici yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenme fırsatı bulabilirsiniz. Bedenize ait durumlar gündeme gelebilir. Beslenmenize dikkat etmelisiniz. İlgilendiğiniz işlerinizle ilgili eğitim almak isteyebilirsiniz. 

OĞLAK: Bilemediğiniz konularla ilgili kayıplar yaşayabilirsiniz. Psikolojik olarak bilinçaltınızda biriktirdikleriniz gündeminize gelebilir. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Uzaklardan gelecek kişilerle ilgileneceğiniz zamanlar var. 

KOVA: Gelecek beklentilerinizle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Hayatınızda ani kararlarla değişiklikler yapabilirsiniz. Heyecan duyduğunuz yerleri keşfetmek için tatil planlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla görüşmek iyi gelebilir. Kendinizi şanslı hissedeceğiniz zamanlar var.

BALIK: İş hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Hazırlamak istediğiniz eğitimlerle ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Özgürleşmek isteği içinde yolculuklar planlayacağınız zamanlar var. Annenizle ilgili konularda gündeme gelebilir.