Günün geç saatlerinde Güneş, Boğa burcuna ilerlemiş olacak. İletişim gezegeni Merkür de Boğa burcuna ilerlemekte... Bu yeni dönemde daha pratik, somut olmak ve istikrar konusunda düşünmek önem kazanıyor. Ailevi durumlar ve eve yönelik uğraşlar açısından daha çok şeyle meşgul olabiliriz. Güvenlik arayışı içindeyiz. Hassasiyetler oldukça yüksek. Gayret içindeyiz. Sevdiklerimizle ve çocuklarla daha fazla ilgilenebiliriz. Ancak düşüncelerimizde esnek olmaya bakalım. Belirli engeller ya da ilerlememize engel olabilen durumlar söz konusu olabilir. Günün geç saatlerinde ilham almaya daha açığız.

KOÇ: Ailevi konuların hassasiyet oluşturacağı bir gündesiniz. Babanızı koruma isteği içinde olabilirsiniz. İlgilendiğiniz konulara yön vermek isteyebilirsiniz. Ev hayatınızla ilgili çaba sarf etmeniz gereken koşullar oluşabilir. Akşam saatlerinde sanatsal aktivitelerde bulunmak isteyebilirsiniz. 

BOĞA: İletişimle ilgili konularda hassasiyet oluşabilir. Kardeşlerinizle ilgili durumlar gündeme gelebilir. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz çalışmalarda ilerleme isteği içinde olacağınız zamanlar var. Keyif aldığınız insanlarla birlikte organizasyonlara katılabilirsiniz. Akışta kalın. 

İKİZLER: Maddi kaynaklarınızla ilgili mücadeleci tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. İş hayatınızda kendinizi göstermek için çaba sarf edeceğiniz zamanlar var. Engelleri aşmak için kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi daha hayalperest hissedeceğiniz zamanlar olabilir.

YENGEÇ: Başlayacağınız işlerinizde sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz çalışmaları korumak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi ilerletmek isteyeceğiniz zamanlar var. İmaj değişikliği yapabilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmelisiniz. 

ASLAN: Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu durum kişisel hassasiyet oluşturabilir. Sahip olduklarınızı korumak için daha çok çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Kendi iç dünyanızla ilgili şeyler gündeme gelebilir. Hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. 

BAŞAK: Gelecek beklentileriniz konusunda hassas olduğunuz bir gündesiniz. Yapmak istediğiniz yolculuklar üzerinde daha fazla düşünebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz çalışmalar üzerine daha fazla düşebilir, koruma içgüdüsüyle yaklaşabilirsiniz. Uğraştığınız işleri netleştirmek isteyebilirsiniz. 

TERAZİ: İş hayatınızda ilgilendiğiniz konulara daha sezgisel yaklaşacağınız bir gündesiniz. Hedeflediğiniz yerlere ulaşmak için çaba sarf edebilirsiniz. Üstlerinizde ilişkilerinizde daha hassas olacağınız bir dönemdesiniz. Annenizle ilgili durumları ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. 

AKREP: Akademik konular gündeminizi meşgul edebilir. Yeni ufuklara açılmak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşmak için sosyal ortamlarda olmayı tercih edebilirsiniz. İnsanlarla ilişkilerinizde sezgilerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Sanatsal aktiviteler için uygun. 

YAY: Hassasiyetiniz olan konularda endişe duyabilirsiniz. Ortaklı para durumları gündeminizi meşgul edebilir. Yenilenmek istediğiniz bir sürece girebilirsiniz. Parasal olaylarınıza yön kazandırabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz çalışmalarda daha fazla emek harcayabilirsiniz. 

OĞLAK: Eşinizle ilgili konularda daha fazla hassasiyetiniz oluşabilir. İkili ilişkilerinizde dengeyi korumak isteyebilirsiniz. Sezgilerinizle hareket etmek isteyeceğiniz zamanlar var. Yaşanacak uyumsuzluklara karşı dikkatli olmalısınız. İş hayatınızdaki yönünüzü netleştirmek isteyebilirsiniz. 

KOVA: Çalışma arkadaşlarınızı koruma isteği içinde olabilirsiniz. Hassasiyetinizin arttığı durumlarda sorumluluklarınızda artabilir. Sizi yoran ve yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Sağlığınızla ilgili sıkıntıları ihmal etmeyin. Akışta kalmaya özen gösterin. 

BALIK: Keyif aldığınız hobilerinize yönlenebilirsiniz. Aşk hayatınızda hassasiyetler oluşabilir. Sezgilerinizle hareket etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Aşırı korumacı tavrınız karşınızdakini rahatsız edebilir. Dengeli olmaya özen göstermelisiniz. Harcamalar yapabilirsiniz.