Bugün öğle saatlerinde (11.57) Boğa burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Bu nedenle bugünlerde güven, istikrar ve huzur konusunda yeni durumlar, sonuçlar üzerinde durmak gereği var. Çoğu zaman güvendiğimiz ve hep sağlam olduğunu düşündüğümüz kişiler ya da durumlar aniden değişebilir. Bugün toprakla ilgili konular, somut uğraşlar ve istikrar konularında önemli vurgular var.

Ay tutulmaları önemli duygusal sonuçlar ve muhasebeler getiren olaylardır. Duygusal açıdan güven arayışımız çok yoğun. Ancak bir yandan da şartların değiştiğini görmek ve ona göre yeniden karar vermek durumundayız. Öğle saatleri bu açıdan çok dikkat çekici olabilir. Aşkta, evlilikte ve ilişkilerde bizi uyandıran durumlar, hassasiyetler içinde olabiliriz.

Koç: Sabah saatlerinde keyif aldığınız konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Alışveriş yapmak için uygun zamanlar olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda destek alacağınız bir gündesiniz. İmaj değişikliği yapabilirsiniz. Kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Akşama doğru gündeminiz hareketlenebilir.

Boğa: Hassasiyetiniz olan durumlara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Bugün dostlarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir. İkili ilişkilerinizde çatışmalar olabilir. Olgunluk gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda kendinizi daha fazla ifade etmek için çaba sarf edebilirsiniz. 

İkizler: Sıkıntılı zamanlar yaşayabilirsiniz. Kayıplar meydana gelebilir. Kabullenme içinde olabilirsiniz. Kendi iç dünyanızla ilgili konular daha fazla gündeminize gelebilir. İlişkilerinizde dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde tartışmalar olabilir. Risk almak için acele etmemenizde fayda var. Akışta kalın.

Yengeç: Geleceğinizle ilgili yeni planlar yapabilirsiniz. Sabah saatlerinde sevdiklerinizle plan yapmak size iyi gelecektir. Alışveriş yapacağınız zamanlar var. Keyif aldığınız konulara zaman ayırabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha fazla tamamlanma içinde olabilirsiniz. Akşam huzursuzluk meydana gelebilir.

Aslan: Gündemde olan konularda farkındalık içinde olabilirsiniz. Kopmalar olabilir. Bazı işlerinizi tamamlamanız için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Üstlerinizle iletişimizi sıkı tutmanız gereken bir gündesiniz. Göz önünde olmaktan keyif alacaksınız. İlerleyen zamanda risk alabilirsiniz. Acele hareket etmeyin.

Başak: Gündeminiz yoğun olabilir. Dikkat çekici bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizde farkındalık içinde olabilirsiniz. Tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizle ilgili kararlar almanız gereken durumlar oluşabilir. Uluslararası konularla ilgilenebilirsiniz. Sevdiklerinizle keyif aldığınız uğraşlar içinde olabilirsiniz.

Terazi: Ortaklı konular keyfinizi kaçırabilir. Endişe duyduğunuz meselelerle ilgilenebilirsiniz. Dostlarınızdan alacağınız yardımlar durumunuzu etkileyebilir. Sabah bankalarla ilgili işlerinizi bitirmeniz sizin için daha iyi olacaktır. İlerleyen zamanlarda riskler artabilir. Acele karar vermemeye çalışın.

Akrep: Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sizi olgunlaştırıcı koşullar oluşabilir. Bazı konuları daha net görebilmeniz söz konusu. Risk alacağınız durumlar olabilir. Akşam kararlar almanız gerekebilir. Hareketli zamanlar geçirebilirsiniz.

Yay: Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanız gereken durumlar olabilir. Çalışma hayatınızdaki sorumlulukları belli bir dengeye oturtmanız gerekebilir. Sonuçlanması gereken durumlar için çabalayabilirsiniz. Sevdiklerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.

Oğlak: Yaratıcılığınız kullanacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. İkili ilişkilerinizde tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Zevk aldığınız işlerinize yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirmek size iyi gelecektir. Akşam duygularınızı ifade etmek isteyebilirsiniz.

Kova: Ailevi konularla uğraşabilirsiniz. Geçmişte kalan meseleler gündeme gelebilir. Dostlarınızla vakit geçirmek ve sanatsal alanlara zaman ayırmak size iyi gelecektir. Zevk aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak önem kazanabilir. İlerleyen saatlerde huzursuzluklar olabilir.

Balık: Hareketli bir gündeminiz olabilir. Yakın çevre ilişkilerinizden gelen yoğunluk sizi zorlayabilir. Hobilerinizle ilgilenmek sizi keyiflendirebilir. Zevk aldığınız durumlarda daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde tartışmalar olabilir. Duygularınızı daha fazla ifade etmek isteyebilirsiniz.