Aslan burcunun üçüncü onluğunda ilerleyen Ay, kendimizi daha cesur ve kararlı ifade etmek konusunda fırsatlar bulabileceğimizi gösteriyor. Liderlik etmek mümkün. Bilgimiz ve yeteneklerimiz yönünde çok şey yapabiliriz. Işıkların uyumu dikkat çekmenin zor olmayacağını, özellikle günün ikinci yarısını iyi değerlendirebileceğimizi gösteriyor. Sabah saatlerini görüşmeler ya da eksik kalan işleri tamamlamak üzere yapıcı kullanabiliriz. Sözlerimizde ve düşüncelerimizde fazla sertlik gündeme gelebilir. Haklı olsak da bu durum gereksiz tartışmalara, öfkeye yol açabilir. Özellikle akşam dengeli ve kontrollü olmaya çalışalım.

KOÇ: Keyif aldığınız konularla ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Akşam saatlerinde daha dışadönük enerjiniz olabilir. Duygularınızın hepsini bir anda ifade etmek isteyebilirsiniz. 

BOĞA: Ailevi meseleler gündeminizi meşgul edebilir. Ev için harcamalar yapabilirsiniz. Kadınlarla ilgili konularda daha fazla mücadele gerektiren durumlar yaşanabilir. Çözülmeler olabilir. Bazı mevzuları kabullenmek zorunda kalabilirsiniz. Akşam saatlerinde tartışmalı olaylara dikkat edin.  

İKİZLER: Çevrenizdeki insanların hayatı gündeminizi etkileyebilir. Kardeşlerinizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışma meydana gelebilir. Hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz. İletişimden kaynaklı problemlere dikkat... Farklı şeyler yapmak isteyebilirsiniz. 

YENGEÇ: İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Sorumlu olduğunuz konularda tamamlanma içinde olabilirsiniz. Sosyal alanlar ilginizi çekebilir. Sabırlı davranmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde duygularınızı farklı ifade etmek isteyebilirsiniz. Daha kolay risk alacaksınız.

ASLAN: Kişisel işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. İlişkileriniz öne çıkabilir. Beslenmenize dikkat etmelisiniz. İmaj değişikliğine gidebilirsiniz. Kendinize zaman ayırın. Akşam saatlerinde farklı şeylerle ilgilenebilirsiniz. Sürprizler yapabilirsiniz.

BAŞAK: Gün içinde kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Elinizde olmayan durumlardan dolayı kontrol kaybı yaşamayın. İçinize döneceğiniz zamanlar var. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla kabullenme içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde tartışmalardan kaçının. Akışta kalmaya çalışın.

TERAZİ: Sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz. Gelecek beklentilerinizle ilgili karar almak isteyebilirsiniz. Kabullenme içinde olabilirsiniz. İşlerinizdeki sıkıntılar keyfinizi kaçırabilir. Alacağınız desteklerle üstesinden gelebileceksiniz. 

AKREP: İş hayatınızda hedeflerinizin peşinden gideceğiniz bir gündesiniz. Tamamlanmalar olabilir. Kabullenme içinde olacağınız konular keyfinizi kaçırabilir. Sabırlı davranmalısınız. Kadınlardan gelecek kısmetler olabilir. Destekler sizi rahatlatacaktır. Akşam hareketlilik devam edebilir.

YAY: Yeni ufuklara açılmak isteyebilirsiniz. Özgürleşme isteği içinde planlar yapacağınız zamanlar var. Hayatınızla ilgili olayları daha net görebileceğiniz bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir. Sorumlu olduğunuz işlerinizde sonlanmalar meydana yaşanabilir. 

OĞLAK: Krizlere dikkat... Ortaklı konular gündeminizi etkileyebilir. Parasal olarak alternatifler üretmeniz gerekebilir. Bazı işlerinizi bitirme noktasına gelebilirsiniz. Sıkışıklıklar oluşabilir. Sakinliğinizi koruyun, riske girmeyin. Akşam farklı konulara yönelmek isteyebilirsiniz. 

KOVA: Eşinizle ilgili tamamlanma içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde bitişler yaşanabilir. Sosyal alanlarla ilgilenmek sizi rahatlatacaktır. İkili ilişkilerinizde denge ve uyum içinde olmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Akşam özgür hissedebilirsiniz.

BALIK: Çalışma hayatınız sizi etkileyebilir. İşlerinizde kabullenme içinde olacağınız koşullarla karşılaşabilirsiniz. Sabah saatlerinde keyif aldığınız işlerle uğraşmak size iyi gelecektir. Kolektif konulara yönelebilirsiniz. Akşam saatlerinde tartışmalı durumlardan uzak kalmalısınız.