Terazi burcunda ilerleyen Ay bir araya gelmek, sosyalleşmek ya da uzlaşıya gitmek için hareketli koşullar getiriyor. Duygularımızı daha fazla anlatmak isteyebileceğimiz bir gündeyiz. Özellikle sosyal konular, gruplar ve gelecek yönünde ümit verebilecek uğraşlar içine girebiliriz. Aşkta ve beraberliklerde hoş ve romantik hava yaratmak da mümkün.
Günü iyi değerlendirmeye bakalım. İlişkilerimizi gözden geçireceğiz. Venüs sınırların ötesinde ilerlerken kendimizi daha farklı şekilde, bağımsız ve iddialı şekilde ortaya koyabiliriz. İş ilişkileri, kurumsal görüşmeler ve anlaşmalar açısından uygun zamanlar yakalayabiliriz.

KOÇ: Sabah eşinizle hızlı bir iletişim içine girebilirsiniz. Yoğun bir gündeminiz olabilir. Tepkilerinizi kontrol etmelisiniz. İkili ilişkilerinizde denge arayışı içinde olacağınız zamanlar var. Ticari görüşmeler yapabilirsiniz. Anlaşmalarda dikkat gerekebilir. Akşam eğlenceli programlar yapmak isteyebilirsiniz. 

BOĞA: Çalışma gündeminiz yoğun olabilir. İletişimin aktığı bir gündesiniz. Gün içinde yapacağınız programlar sizi rahatlatacaktır. Sizi yoran ve yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Beraber çalıştığınız kişilerden yardım alabilirsiniz. Akşam keyif aldığınız uğraşlarla ilgilenebilirsiniz. 

İKİZLER: Yoğun bir haberleşme içinde olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde daha kolay riskler alabilirsiniz. Güzel olan şeyler için harcamalar yapacağınız zamanlar var. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla sohbet etmek size iyi gelecektir.

YENGEÇ: Ailenizle ilgili haberler alabilirsiniz. Ev hayatınızda hareketli bir gündem sizi bekliyor. Eskiden kalma konularla ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Güven arayışı içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde keyif aldığınız işlere yönelebilirsiniz.

ASLAN:  Eğitim konusunda yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde yazışma ve konuşmalar sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Hazırlayacağınız sözleşmelerde dikkatli olmanızda fayda var. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Akşam ikili ilişkilerinizle ilgilenme fırsatı bulabilirsiniz. 

BAŞAK: Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayacağınız bir gündesiniz. Sabah saatlerinde görüşmeler de yoğunluk olabilir. Ticari anlaşmalar gündeme gelebilir. İş hayatınızda alacağınız destekler nedeniyle hafiflemiş hissedebilirsiniz. Akşam keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. 

TERAZİ: Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Niyetlerinizi rahatça ortaya koyabilirsiniz. İletişimden kaynaklı aksaklıklara dikkat edin. Ticari konular gündeme gelebilir. Hassas meselelere yönelmek isteyeceğiniz zamanlar var. Akşam sevdiklerinizle planlar yapmak size iyi gelecektir.

AKREP: İletişim problemleriyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Alınan kararlarda dikkatli olmakta fayda var. Gizli düşmanlar olabilir. Kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. Kendi iç dünyanıza yöneleceğiniz zamanlar olabilir. Akşam saatlerinde rahatlatıcı koşullar söz konusu. Akışta kalın.

YAY: Gelecek beklentilerinizle ilgili görüşmeler içinde olabilirsiniz. Sabah saatlerinde hızlı ve kendiliğinden akan iletişim söz konusu. İş hayatınızda alacağınız destekler sizin daha rahat ilerlemenize neden olacaktır. Mesleki gruplar ön plana çıkabilir. Akşam aşk ilişkilerinizle ilgilenebilirsiniz. 

OĞLAK: İş hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde yoğun bir gündeminiz olabilir. İletişimin hızlı aktığı zamanlar var. Hedeflerinize ulaşmak için uygun koşullar oluşacak. Sağlam temeller atmak isteyeceksiniz. Akşam arkadaşlarınızla plan yapmak isteyebilirsiniz. 

KOVA: Sabah saatlerinde görüşmelerin yoğun olduğu zamanlar olabilir. Ticari anlaşmalar yapabilirsiniz. Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz zamanlar var. Keşfetmek ve anlamlandırmak için yolculuklar planlayabilirsiniz. Gün içinde etrafınızdaki kişilerle düşüncelerinizi paylaşmak size iyi gelecektir.

BALIK: Kriz yaratan koşullar oluşabilir. Sabah saatlerinde hızlı akan iletişimden kaynaklı problemler yaşayabilirsiniz. Sakin kalmaya özen gösterin. Parasal konularda yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Akşam saatlerinde aşk hayatınız canlanabilir.