Yeniay gerçekleşmedi ve Ay’ın ışığı küçülmekte. Böyle zamanlarda kritik durumlar, bazı endişeler gündeme gelebilir. Düşüncelerimizde daha sakin ve pozitif olmaya bakalım. İlişkiler alanında da çok şey yaşayabiliriz. Karşılıklı beklentiler söz konusu olduğunda, inandırıcı olmak önem taşıyabilir. Kimi zaman manipulatif durumlarla da karşılaşabiliriz.

Günün ilk yarısında değer verdiğimiz, önemli kabul ettiğimiz ilişkilerde bazı değiştirici durumlar hatta krizler gündeme gelebilir. Ancak beraberliklerde bizi yenileyebilecek ve geliştirebilecek fırsatlara da sahibiz. Maddi konular söz konusu olduğunda düşünmeden hareket ederek gevşek davranmak ta mümkün. Ay’ın küçülmeye başlaması bazı bitiş ve sonlanmalara da işaret etmekte.

KOÇ: Sabah saatlerinde sorumluluklarınızda artışlar yaşanabilir. Bununla birlikte uğraştığınız işlerinizde sonuç alacağınız bir gündesiniz. Sizi yoran ve yıpratan konulara karşı enerjinizi korumanız gereken zamanlar olabilir. Gün içinde zevk aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.

BOĞA: Yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Böylece iş konularınız daha akıcı hale gelecektir. Sabah saatlerinde kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda olaylar rahatlayacaktır. Daha kolay risk alabileceğiniz zamanlar var. Hobileriniz için harcama yapabilirsiniz.

İKİZLER: Sabah evinizle ilgili konularda daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. İş hayatınızla ilgili daha akıcı koşullar söz konusu. Güven aradığınız durumlara çekilebilirsiniz. Babanızla ilgilenebilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Akşam keyif aldığınız şeyler yapabilirsiniz.

YENGEÇ: Sabah saatlerinde iletişim yönünden kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili olaylar gündeminizi meşgul edebilir. İş hayatınızdaki konularda sonuca ulaşacağınız zamanlar var. Kardeşlerinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde sevgilinizle plan yapabilirsiniz.

ASLAN: Maddi dalgalanmalar gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde yüklendiğiniz sorumlulukların sizi kısıtladığını hissedebilirsiniz. Gün içinde iş hayatında akıcı koşullar söz konusu. Kişisel yeteneklerinizi uğraştığınız iş üzerinde kullanabilirsiniz. Destekler sizi rahatlatacaktır. Akışta kalın.

BAŞAK: Sabah saatlerinde kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bununla birlikte ilerleyen saatlerde yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olacağınız zamanlar var. İş hayatınızda emeklerinizin sonuçlarını almaya başlıyorsunuz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Akışta kalın.

TERAZİ: Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir. Gizli kalmış olaylara karşı kabullenme içine girebilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. Riskli olacak kararlar almaktan kaçının. Akışta kalmaya özen gösterin.

AKREP: Gelecekle ilgili yeni beklentiler içine gireceğiniz bir gündesiniz. Çalışma hayatınızda alacağınız desteklerle, işlerinizi daha kolay sonuç alabileceksiniz. Ümit ettiğiniz konularda yapıcı koşullar söz konusu. Gün içinde zevk aldığınız şeyler için harcama yapmaktan çekinmeyeceksiniz.

YAY: Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınızda artış olabilir. İlerleyen zamanlarda hedeflerinize ulaştığınızı görebileceksiniz. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Annenizi ihmal etmemeye çalışın. Yaratıcılığınızı uğraştığınız konuya yönlendirebilirsiniz.

OĞLAK: Yeni ufuklara açılmaktan keyif alacağınız bir gündesiniz. Uğraştığınız konularla ilgili bütünü görüp, işlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. Yeni yolculuklar planlayacağınız zamanlar var. Uluslararası konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz.

KOVA: Kriz yaratan durumlara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar içindesiniz. Sabah saatlerinde mali anlamda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı olaylarla ilgilenebilirsiniz. Ortaklı para konuları gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızdaki konular daha akıcı...

BALIK: Sabah saatlerinde ilişkinizle ilgili konular tarafından kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Yüklendiğiniz sorumluluklar fazla gelebilir. Uyum ve denge arayışı içine girebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde sonuç alabileceğiniz bir gündesiniz. Yapacağınız anlaşmalara özen göstermelisiniz. Akışta kalın.