Dolunay öncesinde herkes biraz daha sabırsız ve aceleci davranabilir. Koç burcundaki Ay, duygusal beklentilerimizin yüksek olduğunu gösteriyor. Attığımız adımlar çok ses getirebilir. Mars ve Jüpiter’in uyumu doğru yerde doğru zamanda hareket etmenin olası olduğunu göstermekte. Öğle saatlerinde görüşmeler ve daha fazla uyum yaratabileceğimiz imkanlar var. Karşılıklı konularda gözden geçirebileceğimiz çok şey olabilir. Esnek olmaya çalışalım. Ancak günün geç saatlerinde biraz daha sakin ve dengeli davranmalıyız.

KOÇ: Önem verdiğiniz olaylarla ilgilenebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Burcunuzdaki tutulma hassasiyetleri ortaya çıkarıyor. Çatışmalar olabilir, kontrolünüzü kaybetmemeye özen gösterin.

BOĞA: İç dünyanız önem kazanabilir. Nedenini bilmediğiniz olaylar gündeminizi meşgul edebilir. İlişkilerinizde olgunlaşma içinde olabilirsiniz. Olayların niye bu şekilde ilerlediğini fark edebilirsiniz. Acele karar vermeyin.

İKİZLER: Gelecek beklentilerinizle ilgili konuları idrak edebilirsiniz. Farkındalıklarınız artabilir. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir. İlişkilerinizde iletişimden kaynaklı sıkıntılar çıkabilir. Değişim içinde olacaksınız.

YENGEÇ: İş hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Üstlerinizle iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. Hedeflerinize ulaşmak için kurduğunuz ilişkiler önem kazanabilir. Sorumlu olduğunuz konuların üzerinde yoğunlaşabilirsiniz.

ASLAN: Yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. İlgilendiğiniz alanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizdeki olayları daha iyi okuyabileceğiniz bir gündesiniz. Yabancılarla gündeminizi meşgul edebilir.

BAŞAK: Acele karar vermemeniz gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişileri eleştirirken dikkat etmeniz gerekebilir. Karşınızdaki sözlerinizi yanlış değerlendirebilir. Parasal konular gündeminizi etkileyebilir.

TERAZİ: Ay tutulması ile eşinizle ilgili konularda farkındalık yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde tepkilerinizi kontrol etmeye çalışın. Kendinizi duygularınızın içinde kaybolmuş hissedebilirsiniz. Akışta kalın. Sorumluluklarınıza yönelin.

AKREP: Çalışma hayatınızda sorumlu olduğunuz işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Sakin davranmanızda fayda var. İletişim problemlerinden dolayı aksamalar meydana gelebilir. İkili ilişkilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir.

YAY: Keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Aşk gündeminizi meşgul edebilir. İlişkilerinizde tamamlanma hissedebilirsiniz. Farkındalıklarınız yeni kapılar açabilir. Konuşmanın tartışmaya dönmemesine dikkat edin.

OĞLAK: Ailevi konularda kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Ev hayatınızla ilgili konularda değişiklikler yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Bazı işlerde acele karar veremeyin. Aldığınız kararları iyi düşünün, tutulmanın etkisi sizi eyleme geçiriyor. Geçmişle ilgili konularda daha fazla içinize dönebilirsiniz. Kendinizle kalmanız size daha iyi gelebilir.

KOVA: Hareketli bir gündeminiz olabilir. Sözleşmeleri kontrol etmelisiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle yanlış anlaşılmaları en aza indirmek için yazılı teyit almanıda fayda olabilir. Çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir.

BALIK: Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Harcamalarınızı gözden geçirmek iyi bir başlangıç olabilir. Yeteneklerinizi geliştirmek için adımlar atabilirsiniz. Tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız.