Ay sabah 07.18’den, 16.34’e kadar İkizler burcunda boşlukta ilerliyor. Merkür de gerilemeye başladı. Böyle zamanlarda kafamıza çok ilginç fikirler, planlar gelebilir. Ancak çoğu zaman bu fikirleri takip etmek pek mümkün olmayabilir. Bugün günlük işlere zaman ayırmak, eksiklerimizi toparlamak için uygun fırsatlar var. Verilen kararlara inanmak ve takip etmek pek kolay olmayabilir. Girişimlerimizde dağılabiliriz. Akşam saatlerinde sevdiklerimizle daha kolay yakınlaşabileceğimiz imkanlar bulabiliriz.

KOÇ: Yakın çevrenizle ilgili haberler alabilirsiniz. Netleşmeyen konular içinde kararsız kalabilirsiniz. Aile hayatınızı ilgilendiren durumlar gündeminizi etkileyebilir. İç sesinizi dinleyerek olaylara yeni bakış açısı getirebilirsiniz.

BOĞA: Maddi kaynaklarınızla ilgili dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından destek alabileceğiniz zamanlar olacaktır. Öğleden sonra eve ait konular daha fazla gündeminizi etkileyebilir.

İKİZLER: Sabah saatlerinde çift durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ailenize ait konular daha çok gündeme gelebilir. İçinize dönmek isteyebilirsiniz.

YENGEÇ: Hayatınızda gizli kalmış konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yaşadığınız olaylara karşı kabullenme içinde olacağınız zamanlar var. Elinizde olmayan nedenlerle çift durumlara düşebilirsiniz.

ASLAN: Gelecek beklentilerinizle ilgili yaratıcı fikirler içinde olabilirsiniz. Sosyal konularınızla ilgili belirsiz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bugün güzel şeyler için para harcamaktan çekinmeyeceksiniz.

BAŞAK: İş hayatınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde karar vermekte zorlanacağınız konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Pratik çözümler üreterek bu durumdan da sıyrılabilirsiniz.

TERAZİ: Yeni şeyler öğrenmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Akademik konularla ilgilenmek size iyi gelebilir. Gün içinde tatil planları organize etmek isteyebilirsiniz.

AKREP: Sabah saatlerinde kriz yaratan durumlardan uzak durmanızda fayda var. Ortaklı para durumları gündeminizi etkileyebilir. Öğleden sonraki zamanlarda evinizle ilgilenmeniz gereken durumlar söz konusu olabilir.

YAY: Eşinizle ilgili konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İkili ilişkiler ön plana çıkabilir. Uyum ve denge arayışı içinde olacağınız bir gün. İlerleyen saatlerde duygusal yönden bağlayıcı koşullar gündeme gelebilir.

OĞLAK: Çalışma arkadaşlarınızla ilgili konular sabah saatlerinizde etkili olabilir. İş hayatınızla ilgili sorumluluklarınızda belirsiz durumlar yaşayabilirsiniz. Olayları akışa bırakmanızda fayda var. Ailenizle geçireceğiniz güzel zamanlar var.

KOVA: Bugün yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz işlerle ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Eşinizle birlikte zevk alacağınız şeyler yapabilirsiniz. Etrafınızdakilere daha çok kendinizi ifade etmek isteyeceksiniz.

BALIK: Ailenizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde çift durumlu olaylarla ilgilenmek durumda kalabilirsiniz. İşlerinizde yavaşlama olabilir. Başkalarından alacağınız destekler var.