Yay burcunda ilerleyen Ay, bugün düşünce ve inançlarımızda, sosyal konularda daha tepkisel ve abartılı olabileceğimizi anlatıyor. Ay tutulmasının etkileri devam ederken daha ölçülü olmaya bakalım. Özellikle karşılıklı konularda denge sağlamak için aşırı tepkilerden kaçınmalıyız. Sabah saatlerinde üstümüzde daha çok baskı hissedebiliriz.
Akşam saatlerinde (18.30) Ay’ın Venüs ile uyumu dışadönük enerjiler ve daha fazla samimiyet getirmekte. Bu saatlerde duygularımızı daha rahat şekilde ortaya koyabiliriz. Aşkta ve beraberliklerde uyum kolay olabilir. Ancak bugünlerde inançlarımız konusunda dış etkilere fazlası ile açığız.

KOÇ: Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sabah fikir ayrılıkları yaşamanız mümkün. Uluslararası konular gündeminizde ön plana çıkabilir.
Çalışma hayatınızda bitirmeniz gereken işlere yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Akşam ilişkilerinizde tartışmalar çıkabilir. Akışta kalmaya çalışın.

BOĞA: Duygusal yönden sizi zorlayacak koşullar ortaya çıkabilir. Ortaklı para konularıyla ilgilenebilirsiniz. Endişe duyduğunuz konular nedeniyle sevdiklerinizle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Dağılmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Finansal yenilenme ihtiyacı duyabilirsiniz. 

İKİZLER: İkili ilişkileriniz ön plana çıkıyor. Sabah saatlerinde iletişimde olduğunuz kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Dengeniz bozulabilir. İlerleyen zamanlarda kendinizi dağılmış hissedebilirsiniz. Tolerans göstermeniz gereken olaylar yaşanabilir. Akşam sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. 

YENGEÇ: Sabah saatlerinde iş arkadaşlarınızla fikir ayrılıkları yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İşe ait sorumluluklarınızın sizi yıprattığını hissedebilirsiniz. Sağlıkla ilgili sıkıntılarınızı ciddiye almanız gereken bir gündesiniz. Öğle saatlerinde yolunuzu bulmakta zorlandığınızı hissedebilirsiniz. 

ASLAN: Kendinizi ifade etmek isterken karşınızdaki insanlarla tartışmaya girmemeye özen göstermelisiniz. İlgilendiğiniz konularda fazlasıyla risk almaya yatkınsınız. Dağılmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Keyif aldığınız şeyler için aşırı harcama yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz. 

BAŞAK: Ailenizle geçmişe yönelik konularla ilgili fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Güven arayışınız ön plana çıkabilir. Bunalmış hissedebilirsiniz. Akışta kalın. Eve ait konular gündeme gelebilir. İç sesinizi dinleyerek olayların üstesinden gelebilirsiniz. Arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz. 

TERAZİ: Sabah saatlerinde yakın çevrenizdekilerle fikir ayrılıkları söz konusu olabilir. Hareketli bir gün sizi bekliyor. Yazışma ve konuşma temposu son derece yoğun olabilir. Gün ortasında kendinizi dağılmış hissedebilirsiniz. Kulağınıza çok sayıda yeni haberler gelebilir. Akşam sosyal konulara yönelebilirsiniz. 

AKREP: Maddi kaynaklarınızla ilgili konular bugün ön plana çıkabilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Öğle saatlerinde kendinizi dağınık hissedebilirsiniz. Tartışmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

YAY: Hassasiyetiniz olan konular gündeme gelebilir. Sabah iletişimde olduğunuz kişilerle yaşadığınız fikir ayrılıkları sizi gerebilir. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumlulukların içinde kendinizi dağılmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Akşam ilişkilerinizdeki sıkıntılar öne çıkabilir.

OĞLAK: Gizli kalmış olaylar ve belirsiz koşullardan dolayı bugün kendinizi boşlukta hissedebilirsiniz. Bu durum sizi kabullenmeye itebilir. Bunalmış hissedebilirsiniz. Yaşadığınız içsel süreçler nedeniyle dağınık hissedebilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızı düzenlemek isteyebilirsiniz. 

KOVA: Gelecek beklentilerinizle ilgili planlar yapacağınız, aktif ve enerjik bir gündesiniz. Yeni yolculuklar planlayabilirsiniz. Sabah çalışma arkadaşlarınızla fikir ayrılığı yaşamanız mümkün. İş hayatınızda destekler ilerlemenizi kolaylaştıracaktır. Akşam sosyalleşmek için organizasyon yapabilirsiniz. 

BALIK: Bugün hedeflerinize ulaşmak için yaratıcılığınızı ön plana çıkarmanız gerekebilir. Daha hızlı ilerlemek isteyeceğiniz zamanlardasınız. Üstlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Annenizle ilgili konular stres yaratabilir. Uğraştığınız işleri düzeltmek ve daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz.