İletişim gezegeni Merkür, geri hareketle yeniden Boğa burcuna döndü. Hala netleşmemiş düşünceler, projeleri yeniden ele alabiliriz. Kafa karışıklığının yoğun yaşandığı bu dönemde planlarımızı revize etme şansına sahibiz. Bugün Güneş-Jüpiter arasındaki uyum hızlı hareket ve adımlara imkan sağlıyor. Sezgilerimizi de yaratıcı yönde kullanabiliriz.
Balık’ta ilerleyen Ay daha yumuşak ve akıcı koşullar getirmekte. Yaratıcı işlerle uğraşanlar açısından uygun koşullar var. Hassasiyetlerimizi ortaya koyabiliriz. Ancak kararlarımızda aceleci olmamalıyız. İyi niyetleri suiistimal etmemek gerekiyor. Akşam saatlerinde psikolojik konular öne çıkabilir.

KOÇ: İşlerinizde aksamalar yaşayabilirsiniz. Hareket halinde bir gündesiniz. Gözünüzden kaçırdığınız olaylar sizi zaman içinde meşgul edebilir. Kontrolünüzü kaybetmemeye özen gösterin. Yoğun iş temponuzu daha iyi organize etmeye çalışın. Sizden daha güçlü kişilerden destek alabilirsiniz.

BOĞA: Gelecek beklentilerinizde değişiklik yapacağınız bir gündesiniz. Arkadaş gruplarınızla buluşmak size iyi gelecektir. Uğraştığınız işlerde yeni yolculuk planları yapabilirsiniz. İletişim yoğun olduğu zamanlar var. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Sosyal konulara yönelebilirsiniz.

İKİZLER: İş hayatınızda hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz. Bazı konularda bir arayış içine girmeniz mümkün. Çevrenizde değişen olaylardan etkilenebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Uğraştığınız işler konusunda üstlerinizden destek alabilirsiniz. 

YENGEÇ: Bugün özgürleşmek ve yeni Bugün özgürleşmek ve yeni ufuklara açılmak için planlar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Gün içinde değişen koşullar söz konusu olabilir. Yabancılarla iletişim halinde olacağınız bir gündesiniz. İşlerinizde medya, akademik konular ve uluslararası konuları kullanabilirsiniz.

ASLAN: Endişe duyduğunuz konularda yeni arayışlara girebilirsiniz. Hareketli bir gündem içinde olmanız mümkün Kriz yaratan konulara karşı dikkatli olmalısınız. İletişim içinde olduğunuz kişilere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Bağlayıcı durumları kontrol edemeyebilirsiniz. Güçlü kişilerden destek alabilirsiniz.

BAŞAK: Eşinizle ilgili konular sizi çokça meşgul edebilir. Karşınızdaki insanlarla uyum içinde olmanız gereken bir gündesiniz. Anlaşmalara dikkat etmeniz de fayda var. Sizi uğraştırabilecek durumlara karşı temkinli olmalısınız. Otorite figürlerinden destek alabileceğiniz zamanlar olabilir. İyimser kalın.

TERAZİ: Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarla ilgili olarak yeni arayışlara gidebilirsiniz. Hareket ve temponun artacağı bu günde iletişim problemleri yaşamanız mümkün. Üstlerinizden alacağınız destekler iyimserliğinizi arttıracaktır. Bütünü görmek sizin için çok daha kolay olacaktır.

AKREP: Odak noktanızın aşk hayatınız olacağı bir gündesiniz. Kendinizi arayış içinde hissedebilirsiniz. Yaratıcılığınızı zevk aldığınız konulara yönlendirmek size iyi gelebilir. Güçlü olduğunu bildiğiniz kişilerden destek alabilirsiniz. Hareketli ve iletişime açık bir gündesiniz. Fırsatları iyi değerlendirin.

YAY: Ailevi konularla ilgili yeni gelişmeler yaşamanız mümkün. Hareketli ev hayatınız sizi biraz yorabilir. Eski konular  gündeme gelebilir. İç sesinizi dinleyerek olayların üstesinden rahatça gelebilirsiniz. Değişken ruh haliniz sayesinde iyimser kalabilirsiniz. İşlerde otorite figürlerinden destek gelebilir.

OĞLAK: Yoğun bir yazışma ve konuşma temposunun hâkim olacağı bir gündesiniz. İş hayatınızda hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Güçlü kişilerden alacağınız desteklerle daha rahat ilerleyebilirsiniz. Bu durum keyfinizi yerine getirecektir. Sevdiklerinizle yeni yolculuklar planlayabilirsiniz. Enerjinizi koruyun.

KOVA: Maddi kaynaklarınızla ilgili yeni arayışlara içinde olabilirsiniz. Hareketli bir gündesiniz. İşlerinizde yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz zamanlar olacak. İletişimde olduğunuz kişilerden destek alabilirsiniz. Yeni ufuklara açılmak için planlar yapabilirsiniz. İyimser ruh haliniz tüm gün devam edebilir.

BALIK: Yeni başlangıçlar yapmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda değişiklikler yapmanız gerekebilir. Yeni yolculuklar planlamak size keyif verecektir. Olumlu tavrınız sayesinde işlerinizi yoluna koyabileceksiniz. Hareketli bir gündesiniz. İmaj değişikliği için uygun bir gün.