Ay, Akrep’te ilerlerken duygusal derinliği olan konularda daha hassas olabiliriz. Işıkların uyumu ilişkilerimize daha çok anlayış getiriyor. Aynı zamanda gizli kalan şeyler de gündemimize daha çok gelebilir. Ailevi durumlarda, duygusal beklentilerimizde kendimizi güvensiz hissediyor olsak bile, göstereceğimiz kararlılık sayesinde pek çok engeli aşabiliriz. İlişkilerimize daha samimi şekilde bakmak ve bazı yönlerimizi, tavırlarımızı gözden geçirmemiz yerinde olacak. Özellikle parasal olaylarda ani durumlar, değişiklikler gündeme geliyor. Sabah saatlerinde ve öğle üzeri duygusal alanda ya da günlük işlerde aşmamız gereken daha çok engel ve sınırlama var. Üstümüzdeki yüksek gerginliğin farkında olalım.

KOÇ: Ortaklı parasal konularla meşgul olabilirsiniz. Maddi konularda yenilenmeye gideceğiniz zamanlar var. Endişe yaratan durumları daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar sizi yorabilir. Sorumluluklarınızla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

BOĞA: İkili ilişkilerinizde bazı sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Öğleden sonra paylaşımlarınızda daha fazla derinlik arayabilirsiniz. Uğraştığınız konularla ilgili eksikleri kapatmak için işlerinize yoğunlaşabilirsiniz.

İKİZLER: Çalışma hayatınızda sorumlu olduğunuz durumları daha iyi hale getirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Endişe duyduğunuz işlerde bitişler olabilir. Öğleden sonraki zamanlarda duygusal yönden yoğun paylaşımlar içine girebilirsiniz. Gün içinde sağlığınızla ilgili konulara dikkat edin.

YENGEÇ: Uğraştığınız konularda kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz bir gündesiniz. İşlerinizde eksikliklerinizi tamamlamak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Harcamalarda yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde aşk hayatınız canlanabilir. Duygusal paylaşımlar içinde olacağınız zamanlar var.

ASLAN: Ev hayatınızla ilgili sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi güven arayışına itebilir. Geçmişe ait konular gündeminizi meşgul edebilir. Babanızla ilgili durumları ihmal etmeyin. Duygusal zamanlar yaşayabilirsiniz. Çalışmalarınızı daha iyi hale getirmek için çabalayabilirsiniz.

BAŞAK: İletişimin yoğun olduğu zamanlar içindesiniz. Uğraştığınız konularla ilgili eğitimler alabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Çalışma hayatınızda daha hızlı ilerleyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Öğle saatlerinde kendinizi daha duygusal hissedebilirsiniz.

TERAZİ: Çalışma hayatınızda kişisel yeteneklerinizi kullanmanız gerekebilir. Uğraştığınız işlerde bitişler yaşayabilişiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili düzenlemelere gidebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulardaki yaşadığınız sıkışıklıklar sizi tekrar organize etmeye itebilir.

AKREP: Yeni başlangıçlar yapmak için hevesli bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz durumlarda hızlı ilerleyebilirsiniz. Bazı konularda sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi duygusal hissedebilirsiniz.

YAY: Uğraştığınız işlerde sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın. Öğle saatlerinde daha fazla içe dönebilir, duygusal yoğunluk içinde olabilirsiniz. Çalışma hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda eksiklikleri tamamlamak isteyeceğiniz zamanlar var.

OĞLAK: Gelecek beklentilerinizin üzerinde zaman harcayacağınız bir gündesiniz. Çalıştığınız konuları daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Gün içinde duygularınızın sizi yönlendirdiğini düşüneceğiniz zamanlar olabilir.

KOVA: İş hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgili bitişler olabilir. Hedefleriniz için daha hızlı ilerlemek isteyeceğiniz zamanlar var. Gün içinde yaşanan sıkışıklıklar keyfinizi kaçırabilir. Bürokratik engellerle uğraşabilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir.

BALIK: Gün içerisinde inançlarınız daha da kuvvetlenebilir. Hislerinizle hareket edeceğiniz bir gündesiniz. Uğraştığınız işlerde ilerleme kaydedebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren işler ön plana çıkabilir. Arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi duygusal hissedebilirsiniz.