Saat 15.55’e kadar çevresel koşullar çok kolay ve destekleyici olmayabilir. Ay sabah 09.43’ten itibaren bu saate kadar Akrep’te boşlukta kalacak. Bu nedenle sonuçsuz kalan işler, beklemeler ya da sıkışıklık yaratabilecek olaylar var. Yolculuklarda zorlanabiliriz. Merkür durağan hale gelirken, zihinsel açıdan yoğunuz. Yeni haberler, değişiklikler önümüzü aydınlatıyor. Günün ilk yarısında daha çok bitmekte, tükenmekte olan koşullar dikkatimizi çekebilir. Ay boşluktayken, şartları zorlamak yerine, akışta kalmaya bakalım. Akşam saatlerinde yeni insanlar ve yabancıları da içine alabilecek konularda daha fazla görüşme söz konusu. Günün temposu gittikçe hızlanacak.

KOÇ: İletişimden kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Endişe duyduğunuz konular ön planda olabilir. İlgilendiğiniz bazı meseleler size kriz çıkarabilir. Parasal yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Akşam duygu derinliği içinde olabilirsiniz.

BOĞA: Eşinizle ilgili konularda dikkatli olmaya çalışın. İletişimden kaynaklı problemler yaşayabilirsiniz. Keyifli koşullar söz konusu. İşlerinizde sezgilerinizden yararlanabilirsiniz. Uğraştıran durumlardan kaçının. Akşam güven ve paylaşım içinde olacağınız kişilerle olabilirsiniz.

İKİZLER: Çalışma hayatınızdaki sorunların üstesinden gelebilirsiniz. İletişimden kaynaklı sıkıntıları büyütmemeye çalışın. İşlerinizde daha fazla risk             alabilirsiniz. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmalısınız. İlerleyen saatlerde gizli kalmasını istediğiniz konular gündeme gelebilir.

YENGEÇ: Keyif aldığınız işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlere yön vermek iyi olacaktır. Sezgilerinizi kullanırsanız, işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Hobileriniz için harcama yapabilirsiniz. Eviniz için yapacağınız değişiklikler için uygun bir gündesiniz.

ASLAN: Ev hayatınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Ailenizle ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda akıcı koşullar söz konusu. Keyif aldığınız işlere yönelebilirsiniz. Farklı şeyler yapmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Akşam güven hissiyatı içinde olabilirsiniz.

BAŞAK: İletişim yönünden yoğun bir gündesiniz. Hareketli olmanız sizi keyifli kılacaktır. Gelecek kısmetleri iyi değerlendirmenizde fayda var. Sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Bazı işlerinize rahatça yön verebileceksiniz. İlerleyen saatlerde ilişkileriniz önem kazanabilir.

TERAZİ: Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bütçeleme yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanmanız sizi başarıya götürecektir. Hayallerinizin peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Başkalarından alacağınız desteklerle işlerinize yön vermek kolay olacaktır.

AKREP: Yeni niyetler içinde olabilirsiniz. Kişisel önem verdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Bedensel sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. İkili ilişkiler önem kazanabilir. İmaj değişikliği yapmak size iyi gelebilir. Akıcı koşullar var. Arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz.

YAY: Bilemediğiniz konularla ilgili endişeler yaşayabilirsiniz. İç dünyanıza dönebilirsiniz. Hapsedilmiş hissedebilirsiniz. İletişimden kaynaklı yanlış anlaşılmalardan etkilenmemeye çalışın. Hayallerinizin peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Akşam kendinizi derin duygular içinde hissedebilirsiniz.

OĞLAK: Gelecek beklentilerinizle ilgilenebilirsiniz. Arkadaş gruplarıyla görüşmek size iyi gelecektir. Sosyal alanlar daha fazla ilginizi çekebilir. Hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. Hevesli olduğunuz konularda daha fazla şey öğrenmek isteyebilirsiniz. Olumlu koşullar söz konusu.

KOVA: İş hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Üstlerinizle iletişiminizin rahat olduğu bir gündesiniz. Kendinizi iyi bir şekilde ifade gösterebileceksiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi yönetebilirsiniz. Akşam saatlerinde derin paylaşımlar içinde olacağınız zamanlar var.

BALIK: Uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumluluklarınızda bütünü görmeniz daha kolay olabilir. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz işlerle ilgilenebilirsiniz. Sezgilerinizi kullanabileceğiniz bir gündesiniz.