Balık burcunda ilerleyen Ay, daha hassas ve bir ölçüde dağınık durumda olabileceğimizi anlatıyor. Duygusal açıdan yön bulmakta zorlanabiliriz. Kimi zaman ailemizi ve ilişkilerimizi ilgilendiren konularda duygusal açıdan test edildiğimizi hissedebiliriz. İlişkilerin dönüştürücü yönlerini daha iyi kullanmaya çalışalım. Kırılganlık ya da kendine acıma duygusu öne çıkarken, akılcı düşünmemiz pek kolay olmayabilir. Tam olarak ne istediğimizin farkında olmayabiliriz. Kimi zaman uykuda bir durum ya da bizi duygusal açıdan bağlayan koşullar gündeme gelebilir. Yine de öğle saatlerinde yaratıcı yönlerimizi kullanabileceğimiz destekler bulabiliriz. Bu saatleri daha iyi değerlendirmeye bakalım.

KOÇ: Gizli kalmış olaylar işleri zorlaştırabilir. Kendinizi iç dünyanıza dönmek isteyebilirsiniz. Bazı konularda kabullenme içine girebilirsiniz. Kontrolünüzü kaybetmemeye özen göstermelisiniz. Öğle saatlerindeki koşullar keyfinizi kaçırabilir. Akışta kalmalmaya özen gösterin. 

BOĞA: İş hayatınızda alacağınız desteklerle sorumlu olduğunuz çalışmaları daha iyi yapabilirsiniz. Gelecek beklentilerinizle ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Bu konuda çevrenizle düşüncelerinizi paylaşmak iyi gelecek. Mesleki gruplar içinde görev alacağınız zamanlar olabilir.

İKİZLER: İş hayatınızda üstlerinizle iletişim ve hareketin önem kazanacağı bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konuları sağlamlaştırmak için çaba sarf edeceksiniz. Gün içinde ailevi durumlar da gündeminizi meşgul edebilir. Öğle saatlerinde yapılması gereken işler söz konusu olabilir.

YENGEÇ: Gün içinde yeni şeyler öğrenip, kendinizi geliştirebilirsiniz. Yaşadığınız olaylara daha yukarıdan bakarak anlayış kazanabilirsiniz. Akşam saatlerinde eğitimle ya da uzaklarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz işlerinize yoğunlaşabilirsiniz.

ASLAN: Endişe duyduğunuz işlerde kırılmalar yaşayabilirsiniz. Sahip olduklarınızla ilgili değişiklikler sizi krize sokabilir. Duygusal yönden bağlandığınız durumlar oluşabilir. Gün içinde parasal konularla daha çok ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlere daha ciddi yaklaşmanız gerekebilir.

BAŞAK: Gün içinde ilişkide olduğunuz insanlarla daha fazla ilgilenmeniz gereken durumlar içinde kalabilirsiniz. Karşınızdakileri daha iyi dinlemeye bakın. Bazı konularda detaycı ya da kontrolcü tavrınız sizi zor duruma sokabilir. Başkalarından çok şey öğrenebilirsiniz. 

TERAZİ: Çalışma hayatınızda farklı işlerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ilgili olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Daha çok şey öğrenmek için çaba içerisinde olabilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

AKREP: Bugün kendinizi ifade edeceğiniz işlere yönelebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki gelişmeler sizi şaşırtabilir. Ani tavır değişikliği içinde olmamaya özen gösterin. Planlarınızdaki değişikliklere çabuk ayak uydurmanızda fayda var. Ayrıca hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. 

YAY: Ailevi konularla ilgileneceğiniz durumlar içinde olabilirsiniz. Bu konu biraz kafanızı karıştırabilir. Planlarınızdaki değişiklikler yüzünden esnek kalmaya bakın. Neyse ki akşam saatleri daha keyifli ve tatmin edici olabilir. Kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. 

OĞLAK: Hareketli bir gündeminiz olabilir. Sözleşmelere dikkat etmenizde fayda var. Öğleden sonra bazı zorlanmalar gündeme gelebilir. Çevrenizdeki gelişmelerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilere ayrıca dikkat etmenizde fayda var. 

KOVA: Yeteneklerinizle ilgili işlere yönelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha çok çalışabileceksiniz. Başkalarından alacağınız destekler de rahatlatıcı olabilir. Koşullara hızlı ayak uydurabilirsiniz. Parayla ilgili planlarınızda değişiklik yapabilirsiniz. Akışta kalın. 

BALIK: Yeni başlangıçlar yapacağınız zamanlar var. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular ön plana çıkıyor. Ayrıca kendinizle ilgili dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde daha dikkatli yaklaşmak gerek. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olmak size iyi gelecek.