İkizler burcunda Merkür ile yan yana gelen Ay, oldukça ilginç, hareketli ve merak uyandıran koşullara işaret etmekte... Gençlerle, öğrencilerle ilgili konular, ticaret ve görüşmeler dikkat çekmekte... Fikirlerimizi hızlı ve anlaşılır şekilde ortaya koyabiliriz. Fazla aceleci olmamak gerek. Yüzeyde kalmamaya bakalım. Entelektüel uğraşlar için güzel bir gündeyiz. Alacağımız haberler bizi oldukça meraklandırabilir. Yeni ve hayal gücümüzü de destekleyecek bilgiler alabiliriz. Yaratıcı alanda çalışanlar ve sanatçılar açısından çok iyi değerlendirilebilecek koşullar var. Ruhsal açıdan kendimizi geliştirmeye açığız. Özellikle öğle saatlerinde ortak amaçlar etrafında birleşebiliriz. Kadın enerjisi de daha olumlu bir ifade bulabilir.

KOÇ: Eğitimler, yazışmalar ve konuşmalar yönünden hareketli bir gündesiniz. Dikkatinizin dağılacağı zamanlar olabilir. Üzerinde çalıştığınız işlere daha fazla konsantre olmanız gerekebilir. Yakın çevrenizle ilgili konularda çözüme ulaşmaya başlayacaktır. Ailevi konulara dikkat. 

BOĞA: İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler olabilir. Cüzdanınıza ait konular gündeminizi meşgul etmeye devam edebilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanarak çoğu işin üstesinden gelebilirsiniz. Akşama doğru uğraştığınız işlerde dağılmalar yaşanabilir. Akışta kalın. 

İKİZLER: Kişisel açıdan önem verdiğiniz olaylarla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Ailevi olaylar gündeminizi etkileyebilir. Güven aradığınız durumlara doğru çekilebilirsiniz. Kişisel hassasiyetler ön plana çıkabilir. Beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirmek faydalı olabilir. 

YENGEÇ: Elimizde olmayan nedenlerle yaşadığımız olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Bu nedenle içsel süreçler yaşayabilirsiniz. Kabullenme içinde olabilir ve kendinizi akışa bırakmak isteyebilirsiniz. Enerjiler dağınık, hayatınızda bitişler meydana gelebilir. 

ASLAN: Gelecek beklentilerinizle ilgili meşgul olacağınız bir gündesiniz. Sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Arkadaş gruplarınızı toplayıp, yeni organizasyonlar içinde olmak size iyi gelecektir. İş hayatınızda destek alabileceğiniz kişiler var. Ailevi durumlar gündeminizi etkileyebilir.

BAŞAK: İş hayatınızla ilgili olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Görünür olabilmek için, üstlerinizle iletişiminizi arttırmak isteyebilirsiniz. Koyduğunuz hedeflere yaklaşabilmek için daha fazla sorumluluk almak isteyeceğini zamanlar var. Annenizle ilgili konulara zaman ayırmalısınız. 

TERAZİ: Ruhsal olarak yenilenmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Etrafınızda olup biteni anlamak için çaba sarf edebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için yakınınızdaki insanlarla sık sık bir araya gelmek isteyeceğiniz zamanlar var. Hareketli bir gündesiniz. Akışta kalın. 

AKREP: Ortaklı konular gündeminizi etkilemeye devam edebilir. Kriz yaratan durumlara karşı sakin tavrınızı korumaya özen göstermelisiniz. Parasal konularınız gününüzü meşgul edebilir. Endişe duyduğunuz durumlar daha fazla görünür olabilir. Akışta kalmaya özen gösterin. 

YAY: Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde ailevi durumlarla uğraşabilirsiniz. Güven aradığınız yerlere doğru çekilebilirsiniz. Eskiye yönelik olaylar açılabilir. Uyum ve denge arayışınız gün içinde devam edecektir. Sıkışmalar devam edebilir.

OĞLAK: Hizmet aldığınız kişilerle ilişkileriniz gündeminizi oluşturabilir. Çalışma hayatınızı ilgilendiren durumlarda dalgalanma yaşayabilirsiniz. Alacağınız desteklerle işleriniz kolaylaşabilir. Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Bazı konularda sonlanmalar yaşayabilirsiniz. 

KOVA: Kendinizi sözel olarak rahatça ifade edebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanarak işlerinize yön vermek isteyebilirsiniz. Eğlenebildiğiniz kişilerle birlikte olmak size iyi gelecektir. Güzel olan şeyler için harcama yapmak isteyebilirsiniz. Abartıya kaçmamayın. 

BALIK: Ailevi konular tüm gününüzü etkileyebilir. Duygusal yönden desteklenmeye ihtiyacınız olabilir. Ev hayatınıza ait olaylar daha dikkatli olmanızda fayda var. İç sesinizi dinleyerek, doğru yolu bulmanız daha kolaylaşabilir. Kolektif durumlara yönelmek isteyebilirsiniz.