Bugün özellikle fikirlerimiz ve inançlarımız yönünde fazla hararetli ve tartışmacı olabiliriz. Ay’ın Mars’la olan karşıtlığı, duygusal abartılara, özellikle ilişkilerde yaşanabilecek kopmalara dikkat çekiyor. Bu nedenle sabah ve öğle saatlerinde abartılı davranmak, fiziksel açıdan risk oluşturabilecek durumlarda dikkatsizlikler bize pahalıya mal olabilir. Günün ilk yarısında fikirlerimizde üsteleyici ya da fazla sert olabiliriz. Bu durum ilişkilerimizi zorlayıcı bir duruma sokabilir. İş hayatında disipline, düzene biraz daha ihtiyacımız var. Günün ikinci yarısında da hayallerle değil; dikkatli, gerçekçi bir bakış açısıyla hareket edelim. Gereksiz risklere ve heyecan yaratan durumlara girmemeliyiz.

KOÇ: Yeni şeyler keşfetmek için heyecanlı olabilirsiniz. İlgilendiğiniz konularda bütünü görmek daha kolay olacaktır. Düşüncelerinizi paylaşmak için güçlü bir istek duyabilirsiniz. Yabancılarla ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Akşamı sevdiklerinizle geçirebilirsiniz.

BOĞA: Sorumlu olduğunuz işlerde krizler yaşanabilir. Ortaklı para konularında dikkatli olmanızda fayda var. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Maddi alanda yenilik yapmak isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz işlere yönelebilirsiniz. Arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz.

İKİZLER: Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Tepkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Dengede kalmak isteyebilirsiniz. Sizi uğraştıran durumlara karşı özen göstermelisiniz. Öğleden sonra akıcı koşullar söz konusu. Dostlarınızla paylaşımda bulunmak isteyebilirsiniz.

YENGEÇ: Kariyer hayatınızdaki sorumluluklarınız sizi yorabilir. Planlamalarla işlerinizi yoluna koymanız için iyi bir başlangıç olabilir. Sağlık sıkıntılarınızı ihmal etmeyin. Çalışma arkadaşlarınızla keyifli konulara yönelebilirsiniz. Hevesli yapacağınız şeyler gündeme gelebilir.

ASLAN: Yaratıcılığınızı yönlendireceğiniz konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İşlerinizde kendinizi çok daha iyi ifade edeceğiniz zamanlar var. Eksiklikleri gidermek isteyebilirsiniz. Öğleden sonraki zamanlarda akıcı koşullar var. Akşam için program yapıp, alışverişe çıkabilirsiniz. 

BAŞAK: Ev hayatınızdaki durumlar gündeminizi daha fazla meşgul edebilir. Güven arayışı içinde olabilirsiniz. Emlak konuları gündeminize gelebilir. Öğleden sonra keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Gün içinde dostlarınıza zaman ayırmak size iyi gelecektir. Akışta kalın.

TERAZİ: İletişimde olduğunuz kişilerle yeni işler başlatabilirsiniz. Kısmetli gelişmeler olabilir. Çevrenizdeki gelişmeler sizi etkileyebilir. Dedikodular keyfinizi kaçırmasın. Öğleden sonraki saatler akıcı... Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmeye çalışabilirsiniz.

AKREP: Cüzdanınıza ait konular gündeminizi belirleyebilir. Yeteneklerinizi kullanmak isteyebilirsiniz. Bu durum işleri daha da hızlandırabilir. Alacağınız desteklerle çalışmalarınızı daha rahat düzeltebileceksiniz. Akşam saatlerinde ikili ilişkileriniz öne çıkabilir. Akışta kalın.

YAY: Önem verdiğiniz konularla yeni niyetler ortaya koyabilirsiniz. İlişkiler ön plana çıkabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizi daha iyi hale getirmek için çabalayabilirsiniz. Öğleden sonra daha olumlu gelişmeler olabilir. Dostlarınızla samimi sohbetler yapmak isteyebilirsiniz.

OĞLAK: Kayıplar olabilir. Gizli kalan konular tekrar gündeminizi meşgul edebilir. Kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. İç dünyanızla ilgili konular sizi meşgul edebilir. İlerleyen saatlerde daha akıcı koşullar söz konusu. Birlikte olduğunuz kişiyle olmak sizi rahatlatabilir.

KOVA: Arkadaşlarınızla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Planlarınız ve beklentilerinizle ilgili gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Çalışma hayatınızda destek alabilirsiniz. İşlerinizi düzenlemek için fırsat bulabileceksiniz. Akşam için keyifli programlar yapabilirsiniz.

BALIK: İş hayatınızda hedeflerinize ulaşmak için detaylara takılabilirsiniz. Üstlerinizle olan iletişiminiz önem kazanabilir. Annenizle ilgili konular gündeme gelebilir. Akşam keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Sevdiklerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir.