İş birliği için olumlu bir gün

Yay burcuna ilerleyen Ay’ın Güneş ile uyumu daha destekleyici koşullar bulabileceğimizi göstermekte. Yeni insanlar, yabancılar ve yeni çevrelerle ilgili gelişmeler, arkadaşlıklar açısından daha olumlu bir gündeyiz. Niyetlerimizi belirginleştirmeye, ümitlerimizi sağlamlaştırmaya çalışalım. Saat 10.34’ten sonra sözünü ettiğimiz hareketlilik hız kazanıyor. Bugün dağılmamaya ve işleri şansa bırakmamaya özen gösterelim. Kendimizi geliştirmek ve farklı fikirler edinmek için güzel fırsatlar var. Fiziksel açıdan da hareketli ve canlı olabiliriz. Özellikle günün ilerleyen ve geç saatlerinde kendimizi çok daha verimli ve olumlu hissedebiliriz.

KOÇ: Keşfetme ve özgürleşme isteği içinde yolculuklara çıkmak isteyebilirsiniz. Akademik konularla ilgileneceğiniz zamanlar olacaktır. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. İş hayatınızda güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. İlerleyen saatlerde daha akıcı koşullar söz konusu.

BOĞA: Keşfetme ve özgürleşme isteği içinde yolculuklara çıkmak isteyebilirsiniz. Akademik konularla ilgileneceğiniz zamanlar olacaktır. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. İş hayatınızda güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. İlerleyen saatlerde akıcı koşullar söz konusu.

İKİZLER: İkili ilişkilerinizin ön planda olacağı bir gündesiniz. Rahatsız olacağınız kişilerle iletişime geçebilirsiniz. İnsanlarla denge ve uyum arayışı içinde olacağınız zamanlar var. Uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Otoriter kişilerden hayatınız ve işlerinizle ilgili destek alabilirsiniz. 

YENGEÇ: Çalışma hayatınızdaki koşullar gününüzü etkileyebilir. Gün içinde sizi yoran ve yıpratan konulara karşı daha özenli olmalısınız. İş hayatınızda güçlü kişilerle irtibata geçebilirsiniz. Onlardan alacağınız destekle işlerinizi daha rahat halledebilirsiniz. İlerleyen saatlerde olumlu gelişmeler var.

ASLAN: Uğraştığınız işlere yaratıcılığınızı yansıtacaksınız. Kendinizi rahatça ifade edeceğiniz zamanlar var. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Giriştiğiniz ortaklı işlerinizde dikkatli olmanızda fayda var. İlerleyen saatlerde şanslı hissedeceğiniz koşullar var.

BAŞAK: Ev hayatınızla ilgili konulara dikkat etmenizde fayda var. Geçmişe ait konular gündeme gelebilir. Güven içinde olduğunuzu hissettiğiniz yerlerde olmak isteyebilirsiniz. Parasal alanda dikkatli olun. Duygusal kararlar vermekten çekinmelisiniz. İlerleyen saatlerde ailenizle ilgili akıcı koşullar var.

TERAZİ: Yazışma ve konuşmaların yoğun olduğu bir gündesiniz. Çevrenizdekilerle iletişiminiz gündeminizi etkileyebilir. Kriz yaratan durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Parasal konularda otorite olarak gördüğünüz kişilerden yardım alabilirsiniz. İlerleyen saatlerde iletişiminiz akıcı ve rahat olacak.

AKREP: Maddi kaynaklarınızın yönetilmesi için bu konuda otorite olarak gördüğünüz kişilerden destek alabilirsiniz. Uğraştığınız işleri kişisel yeteneklerinizi kullanarak daha keyifli hale getireceğiniz zamanlar var. Alım satım işleriniz gündeminizi oluşturabilir. Öğleden sonra daha akıcı koşullar söz konusu.

YAY: Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel önem verdiğiniz konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken zamanla içindesiniz. İşlerinizde güçlü kişilerden alacağınız destekle daha rahat ilerleyebilirsiniz. Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz konular ön plana çıkabilir.

OĞLAK: Kayıplar olabilir. Ruhsal gelişiminizi destekleyecek olaylar yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlarınıza karşı dikkatli olmanızda fayda var. Ortaklı para konularında fark edemediğiniz konular olabilir. Güçlü gördüğünüz kişilerden destek alabilirsiniz. İlerleyen saatlerde koşullarda rahatlama var.

KOVA: Gelecek beklentilerinizde otorite gördüğünüz kişilerden destek alabilirsiniz. Sosyal konularla daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla buluşmak size iyi gelebilir. Parasal konularda karar vermek için uygun bir gün olmayabilir. İlerleyen saatlerde kendinizi daha şanslı hissedebilirsiniz.

BALIK: İş hayatınızla ilgili konuların gündeme geldiği zamanlar içindesiniz. Hedeflere ulaşmak için otorite olarak gördüğünüz kişilerden destek alabilirsiniz. Toplum önünde olmak isteyebilirsiniz. Ortaklı para durumlarınızda duygusal davranmamaya özen göstermelisiniz. Öğleden sonra rahatlama söz konusu.