Bugünlerde Oğlak burcunda küçülen Ay, bizi daha gerçekçi olmaya yöneltiyor. Böyle zamanlarda olaylara olumlu yönde bakmak pek kolay olmayabilir. Engellerin ya da sınırlamaların yol açtığı hoşnutsuzluklar var. Belki de geçmişle ve olgun kişilerle ilgili işlere zaman ayırmak uygun olabilir. Sabah saatlerinde acele kararlardan kaçınalım. Bu dakikalarda dikkatsizlikler gündeme gelebilir. Öğleye doğru daha istikrarlı işler yapabilir ya da eksik olan işleri tamamlayabiliriz. En azından akşam saatlerinde daha fazla anlayış ve hassasiyet gösterebileceğimiz ya da duygusal açıdan paylaşabileceğimiz olanaklar var.

KOÇ: İş hayatınızla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Üstlerinden alacağınız desteklerle uğraştığınız işlerde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Hedeflerinize ulaşabilmek için doğru adımları atabilirsiniz. Ailenizle ilgili sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz zamanlar var. Akışta kalıln. 

BOĞA: Ailenize karşı sorumluluklarınız gelecek beklentilerinizi şekillendirebilir. Arkadaşlarınızla birlikte sosyalleşmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde hassasiyet yaşayabilirsiniz. Ev hayatınıza ait konular ön plana çıkabilir. Yabancılarla ilgili çalışmalara zaman ayırabilirsiniz.

İKİZLER: Ailenizle ilgili endişe duyduğunuz konular gündeme gelebilir. Evinizle ilgili durumlarla uğraşabilirsiniz. Ortaklı para olaylarına dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Maddi açıdan destek almak isteyebilirsiniz. Yenilenmek isteyebilirsiniz. İişkilerinizde korunma ihtiyacı oluşabilir. 

YENGEÇ: İlişkilerinizde ve aşk hayatınızda hassasiyetler oluşabilir. Koruma ve korunma ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Denge ve uyum arayacağınız zamanlar olabilir. Evinizle ilgili konularda gündeme gelebilir. Bu durumlarla ilgilenirken işlerinizi ertelememeye çalışın.

ASLAN: İş hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sizi yoran koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Ailenizle ilgili olayları ihmal etmemeye çalışmalısınız. Beraber çalıştığınız kişilerden destek alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde hassas durumlar ortaya çıkabilir.

BAŞAK: Ailevi konularda kendinizi ifade etmek için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcılığınızı evinize ait durumlarda gösterebilirsiniz. Gün içinde kardeşlerinizle zaman geçirebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. 

TERAZİ: Ailenizde geçmişe ait konular tekrar gündeme gelebilir. Gelenekler ve sorumluluklarla ilgili uğraşlar içine girebilirsiniz. Güven arayışı içine girebilirsiniz bunu ikili ilişkilerinizde bulabilirsiniz. Aşkta da hassasiyetler söz konusu... İki tarafta korunma ihtiyacı içinde olabilir. Akışta kalın. 

AKREP: Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Hareketli bir gün sizi bekliyor olabilir. Kardeşlerle ilgili konular önem kazanabilir. Ailenize karşı sorumlu olduğunuz durumlarla ilgilenebilirsiniz. Evinizle ilgili uğraşlar olabilir. İlişkilerinizde hassas durumlar ortaya çıkabilir.

YAY: Maddi kaynaklarınızla ilgili dalgalanmalar gündeminizi etkileyebilir. Parasal durumunuza daha fazla bakmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Eve ait harcamalarınıza dikkat etmek ve bütçeleme yapmak isteyebilirsiniz. Ailenizle ilgili sorumluluklarınız ön plana çıkabilir. 

OĞLAK: Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yoğunlaşabilirsiniz. İlişkilerinizdeki hassas dengeler daha fazla görünür olabilir. Karşınızdakilere korumacı davranabilirsiniz. Bedeninize ait durumları ihmal etmeyin. Ailenize karşı yerine getirmeniz gereken sorumluluklar oluşabilir. 

KOVA: Bilemediğiniz konulardan ötürü kayıplar yaşayabilirsiniz. Ailenizde olan olaylara elinizde olmayan nedenlerden ötürü destek veremeyebilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirememek size yük olabilir. İş hayatınızdaki üstlerinizle olan ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir.

BALIK: Ailenizle ilgili konular gelecek beklentilerinizi etkileyebilir. Üstlendiğini sorumluluklar, geleneksel yapı içinde sizi yorabilir. İlişkilerinizde hassas bir süreç geçiriyor olabilirsiniz. Korunma ihtiyacı içinde olacağınız zamanlar var. Biraz rahatlamak isteyebilirsiniz.