Güne ritmini veren Ay, Balık burcunda kapanma aşamasına giriyor. Pek çok konuda akış içinde olmak, olayları aşırı zorlamamak öne çıkıyor. Böyle zamanlarda işler pek bizim planladığımız gibi ilerlemeyebilir. Sezgilerimize önem verelim. Evrensel durumlar, hayal gücümüzün de katkı sağlayabileceği alanlarda daha başarılı olabiliriz. Öğle saatlerinde sanatsal uğraşlar ve daha keyifli olabileceğimiz ya da tembellik yapabileceğimiz fırsatlar var. Bu saatlerde zevklere daha yönelik olabiliriz. Ancak yeni bir şey başlatmak, karar vermek ya da belirli olaylarda disiplin altına girmek için pek uygun değil. Kendimizi kurban durumuna düşürmemeye dikkat etmeliyiz.

KOÇ: Bilemediğiniz işlerle ilgili içsel süreçler yaşayabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden kayıp yaşayabilirsiniz. Fikir düzeyinde tartışmalara girebilirsiniz. Kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın. Öğleden sonra kadın arkadaşlarınızın konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. 

BOĞA: Gelecek beklentilerinizle ilgili gelişmeler olabilir. Hedefinize ulaşmak için çaba içinde olabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle hızlı
ilerleyeceğiniz zamanlar var. Sorumluluklarınız için planlar yapabilirsiniz. Kadın yöneticilerinizle ilgili konulara yönlenebilirsiniz. 

İKİZLER: İş hayatınızda en iyisini yapmak için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi heyecanlı hissedebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle fikirsel düzeyde tartışma içinde olabilirsiniz. Annenizle ilgili konuları ihmal etmemeye çalışın. Öğleden sonraki zamanlar imaj değişikliği için uygun olabilir.

YENGEÇ: Yeni ufuklara açılmak için aksiyon alabilirsiniz. Yaşadığınız olayları anlamak için heyecan duyabilirsiniz. Çevrenizdekilerle olan iletişiminiz zaman zaman gerginliğe neden olabilir. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. İlerleyen saatlerde eşinizle zaman geçirmek size iyi gelecektir.

ASLAN: Korku ve endişe duyduğunuz konularla ilgili tartışmalara girebilirsiniz. Ortaklı işlerle ilgileneceğiniz zamanlar var. Parasal açıdan dikkatli olmanız gerekebilir. Gelecek beklentilerinizle ilgili işlere zaman ayırabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. 

BAŞAK: Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Karşınızdakilere vereceğiniz tepkilere dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Özellikle hareketli zamanlarda heyecanlı iletişim nedeniyle gerginlikler yaşayabilirsiniz. İlerleyen saatlerde imaj değişikliği için uygun zamanlar var. Akışta kalın.

TERAZİ: İş hayatınızdaki sorumluluklar gündeminizi etkileyebilir. Uğraştığınız işlerde en iyisini yapmak için çabalayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla fikirsel düzeyde tartışmalar yaşanabilir. Sosyal sorumluluk projelerinde çalışmak için hevesli olabilirsiniz. Keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz. 

AKREP: Kendinizi ifade edeceğiniz işlere yoğunlaşabilirsiniz. Uğraştığınız konularda risk alabilirsiniz. İşleriniz için alternatif planlar yapmak faydalı olabilir. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. İlişkilerinizde yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınıza zaman ayırmak size iyi gelecektir. 

YAY: Ailede geçmiş olaylar gündeme gelebilir. Evle ilgili konularla iletişimden kaynaklı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Güven aradığınız durumlara çekilebilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinlemelisiniz. Eşinizle birlikte keyif aldığınız şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Rahatlamış hissedeceksiniz. 

OĞLAK: Hareketli bir gündem içindesiniz. Eğitimler düzenleyebilirsiniz. Yazışmanın bol olduğu zamanlar var. Fikir düzeyinde aksiyon almak isteyebilirsiniz. Bu durum tartışmalara yol açabilir. Aldığınız kararları yazılı hale getirmeyi unutmayın. Değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. 

KOVA: Maddi kaynaklı konular gündeminizi oluşturabilir. Kişisel yeteneklerinizi işinize taşıyabilirsiniz. Hayatınızda başkalarından alacağınız destekle ilerlemenizin daha rahat olacağı zamanlar var. Gelecek yönünde yeni kararlar alabilirsiniz. İletişimden kaynaklı sürtüşmelere dikkat etmelisiniz. 

BALIK: Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Düşüncelerinizde niyetlerinizi ortaya koyup aksiyon almayı bekleyeceğiniz bir gündesiniz. Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz durumlarda tartışmacı tarafınızı ortaya koymamaya çalışın.