Oğlak burcunda Pluton ile birleşen Ay, duygusal şartlar ve destekler bulmak konusunda zorlanabileceğimizi anlatıyor. Kişisel gücümüzü ve dayanıklılığımızı geliştirmek durumundayız. Özellikle ailevi konular ve başkalarından duygusal beklentilerimizde gerçekçi olmak gerekiyor. Kimi zaman tehdit edici ya da baskı kuran bilgiler de karşımıza çıkabilir. Sabah saatlerinde görüşmelerde, anlaşma gerektiren konularda daha uzlaşıcı ve toleranslı olmak gerekebilir. Hoşumuza gitmeyen bazı haberler ya da görüşler de karşımıza çıkabilir. Özellikle günün geç saatlerinde bizi duygusal açıdan değiştiren durumlara açığız. Olumsuz duygularla yüzleşerek çok şey öğrenebiliriz.

KOÇ: İş hayatınızda hedeflere ulaşmak için kendinizi daha çok öne atacağınız bir gündesiniz. Üstlerinizle ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Gün içinde ikili ilişkilerinizde sıkışıklıklar meydana gelebilir. Ortaklı konulara daha fazla dikkat etmeniz gereken süreçler yaşayabilirsiniz. Akışta kalın.

BOĞA: Yeni şeylere açılmak isteyebilirsiniz. Toplumsal olaylardan etkileneceğiniz zamanlar var. İişkilerde sıkışıklıklar olabilir. Tartışmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Kolayca risk alabilirsiniz. Parasal konulara yöneleceğiniz zamanlar olabilir. Akşam ilişkiler daha akıcı ve keyifli hale gelebilir.

İKİZLER: Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Kriz yaratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Maddi düzenlemeye gitmek isteyebilirsiniz. İlişkilerinizdeki gerilim, akşam saatlerinde daha rahatlayacaktır. Riske girmeden önce tekrar düşünmeniz gereken durumlar olabilir.

YENGEÇ: Bugün eşinizle ilgili konularda sıkışıklıklar yaşayabilirsiniz. Tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Denge ve uyum içinde kalmaya özen gösterin. Ortaklı işlerden kaynaklı sıkıntılar yaşanabilir. Korktuğunuz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Toplumsal olaylar zorlayıcı bir hal alabilir.

ASLAN: Sorumluluklarınızın üzerine gideceğiniz bir gündesiniz. Çalışma arkadaşlarınızla fikir düzeyinde tartışmaya girmemeye özen gösterin. Gün içinde ilişkiler biraz gergin olabilir. Akışta kalmaya özen göstermelisiniz. Parasal konuları organize etmek istediğiniz zamanlar olabilir. Akışta kalın.

BAŞAK: İşlerinizde kendinizi daha çok ifade etmek isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız konularda harcama yapabilirsiniz. Abartıya kaçmamaya özen gösterin. İşlerinizde risk almaya yatkın zamanlar var. Aksiyon almak sizin için daha kolay olabilir. Çocuklarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir.

TERAZİ: Ailevi konular bugün gündeminizi oluşturabilir. Toplumsal olaylardan kaynaklı kırılgan durumlar oluşabilir. Zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Ev hayatınızdaki olaylara yeniden yön vermek isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde sıkışmalar yaşanabilir. Akşama doğru yeni planlar yapmak isteyebilirsiniz. 

AKREP: İletişimi yoğun bir gündesiniz. Çevrenizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz. Yeni haberler planlarınızda değişiklik yapabilir. Ortaklı para konuları sizi uğraştırabilir, dikkatli olmanızda fayda var. Akşam kadın arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz. 

YAY: Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. İlişkinizde sabırlı olmanızda fayda var. Ufak anlaşmazlıkları büyütmeyin, akşam daha akıcı koşullar söz konusu. 

OĞLAK: Hassasiyetiniz olan konular gündeminizi etkileyebilir. Yeni başlangıçlar yapmak için hevesli bir gündesiniz. Bedeninize ait konuları ihmal etmemeye çalışın. Eşinizle ilgili konularda sıkışıklıklar yaşayabilirsiniz. Gün içinde riske girmeye yatkınsınız. Rahatça aksiyon alacağınız zamanlar var. 

KOVA: Kayıplar yaşayabilirsiniz. İlişkinizde sıkışmalar olabilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı tartışmalar çıkabilir. Akışta kalmaya özen gösterin. Ortaklı konular gündeminizi etkileyebilir. Uğraştıran durumlardan uzak durmaya çalışın. Akşam daha keyifli ve enerjik programlar yapabilirsiniz. 

BALIK: Sosyal gruplar içinde olacağınız bir gündesiniz. Gelecek ümitlerinizi gerçekleştirmek için rahatça aksiyon alacağınız zamanlar var. İşlerle ilgili riske girebilirsiniz. Tartışmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Akşam saatlerinde sevdiğinizle zevk aldığınız programlar yapabilirsiniz.