Ay, bugün Balık burcunda, Neptün ve Mars’a doğru ilerlerken karmaşık durumlar, huzursuzluklar yaşanabilir. Hayal gücümüzün yüksek ama zihinsel açıdan dağınık olabileceği bir gündeyiz. Sular, sıvılar ya da kimyasalları ilgilendiren konular dikkat çekebilir. Aşkta ve değer verdiğimiz konularda bizi sorumlu kılan bir hava olabilir.

Mars, Balık burcunun son derecesinde, karar vermek açısından dengesiz koşullar, krizler getiriyor. Kısıtlanmış ya da kimi zaman kurban edilmiş hissedebiliriz.

KOÇ: Hayatınızdaki belirsizlikler ve sürüncemede kalmış konular nedeniyle kayıplar yaşayabilirsiniz. Hayallerinizin peşinden gitmek isterken yanlış kararlar alabilirsiniz. Hedeflediğiniz konular hakkında daha fazla çaba sarf etmelisiniz. Planlamalarda bugün aksilikler çıkabilir. Akışta kalmaya özen gösterin.

BOĞA: Çalışma arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, fikir alışverişi yapabilirsiniz. Gelecek beklentileriniz hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Zihinsel canlılığınızı yansıtabileceğiniz işlere yoğunlaşmak size daha iyi gelecektir. Sorumlu olduğunuz konularda alternatif planlar yapabilirsiniz.

İKİZLER: İş hayatınızdaki başarınız için emek sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Hayallerinizin peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Koyduğunuz hedefler için en iyisini yapmak için çabalayacaksınız. Yeni arayışlar içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda farklı fikirlerinizi üstlerinizle paylaşmak isteyebilirsiniz.

YENGEÇ: Yeni ufuklara açılmak için heveslisiniz. Yaşadığınız olaylarda bütünü daha iyi görebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Hayallerinizin peşinden gitmek isteyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Zihniniz hızlı çalışabilir. Farklı fikirler ortaya koyabilirsiniz.

ASLAN: Kriz yaratan durumlarla uğraşabilirsiniz. Ortaklı para konuları gündeminize gelebilir. Endişe duyduğunuz alanda farklı çözüm yolları ve arayışlara girebilirsiniz. Finansal yenilenme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için daha fazla çabalayabilirsiniz. Alternatif planlar yapacağınız zamanlar var.

BAŞAK: İkili ilişkilerinizde uyum arayışı içindesiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Kendi başınıza kalmak isteyebilirsiniz. İlişkilerinizin geleceği hakkında yeni kararlar alabilirsiniz. İşlerinizde yeni girişimler içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda en iyisini yapmak isteyebilirsiniz.

TERAZİ: Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızı çok ciddiye alacağınız bir gündesiniz. İşlerinizle ilgili yeni kararlar vermeniz mümkün. İşlerinize yaratıcılık katmak isteyebilirsiniz. Yıpratan konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Yeni girişimlerde bulunmak size iyi gelebilir.

AKREP: Kendinizi ifade edeceğiniz işlere yönelmek faydalı olabilir. Hedefleriniz için çaba sarf etmek isteyebilirsiniz. İlişkileriniz ön plana çıkabilir. Hayalleriniz için planlar yapabilir, sorumluluk alabilirsiniz. Cesaretli bir gündesiniz. Farklı girişimlerde bulunabilirsiniz. Risk almak daha kolay olabilir.

YAY: Aile hayatınız gündeminizi meşgul edebilir. Hedeflerinize yoğunlaşabilirsiniz. Geçmişe ait konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum sizi yeni arayışlar içine sokabilir. Gelecek yönünde yaptığınız planlara yenilik katabilirsiniz. Gün içinde üstlerinizden alacağınız yardımlar işinize yarayacaktır.

OĞLAK: Çevrenizdeki değişiklikler sizin de gündeminizi etkileyebilir. Hareketli ve yoğun tempolu bir gündesiniz. Ticari görüşmeler artabilir. İş hayatınızda mücadele edeceğiniz zamanlar var. Gelecek yönünde yeni planlamalar yapabilirsiniz. Zihinsel canlılık söz konusu. Cesaret gereken işlere soyunabilirsiniz.

KOVA: Maddi kaynaklarınızla ilgili yeni planlar yapmak öncelikli işiniz olabilir. İşlerinizde en iyisini yapmak için çaba sarf edebilirsiniz. Hedefler için mücadele edebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi daha fazla kullanacağınız bir gündesiniz. Başkalarından alacağınız destekle daha rahat ilerleyebilirsiniz.

BALIK: Hassasiyetiniz olan konular ön plana çıkabilir ve yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Arayış içinde olduğunuz konular gündeme gelebilir. Kendinizi hayalperest hissettiğiniz zamanlar olacaktır. İşlerinizi aksatmamaya özen göstermelisiniz. Zihinsel yönde açık bir gündesiniz. Farklı konulara ilgi duyabilirsiniz.