Karşıtlık ve denge içeren konularda iki kere düşünmeli ve gelecek tepkilere karşı özenli davranmalıyız. Terazi burcundaki Ay, duygusal alanda etkiye açık olduğumuzu gösteriyor. Dengemiz kolayca bozulabilir, kopmalar ve ayrılıklar olabilir. İlişkilerimizi ve beklentilerimizi daha sakin ve adil bir tutumla yönetmeye çalışmalıyız. Küçük bir tartışma, büyük huzursuzluklara yol açabilir. Adaletli davranıp, haksızlıklara öfkelenebiliriz. Sözlerimize dikkat etmeliyiz.

KOÇ: Sabah planlarınızda beklenmedik değişiklikler olabilir. İkili ilişkilerinizde kararsız davranabilirsiniz. Uyum ve denge arayışı içine gireceğiniz bir gündesiniz. İletişiminizde baskın bir üslup tercih etmeniz sorunlara yol açabilir. Gün içinde sorumlu olduğunuz konularda uğraşı içine girebilirsiniz. Akşam daha keyifli koşullar söz konusu.

BOĞA: Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgili sabırlı davranmakta fayda var. Kararsızlık işlerinizin aksamasına neden olabilir. Gün içinde sizi yoran ve yıpratan konulara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Sağlıkla ilgili sıkıntılarınızı ihmal etmeyin. Akşam saatlerinde daha akıcı koşullar söz konusu. Arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz.

İKİZLER: Keyif aldığınız konularla ilgili yeni şeyler planlayabilirsiniz. Hobilerinizle ilgilenmek için güzel bir gündesiniz. Aşkla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Güzel şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilere daha sakin yaklaşmanız faydalı olacaktır. İlerleyen zamanlarda eğlenceli programlar yapabilirsiniz.

YENGEÇ: Bugün öncelikli olarak ev hayatınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde açık düşmanlara karşı tedbirli olmanızda fayda var. İletişimde olduğunuz kişilerle aranızda huzursuzluk çıkabilir. Sorumlu olduğunuz konularda karar almakta zorlanabilirsiniz. Babanızla ya da aile büyükleri ile ilgilenmeniz gerekebilir.

ASLAN: İşlerinizle ilgili çok yoğun bir gündeminiz olabilir. Gün içinde kendinizi ortaya koyan etkileyici konuşmalar yapabilirsiniz. Ani değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Yeni kararlar alabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili değişikliklerden etkilenebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda başkalarından alacağınız desteklerle daha rahat ilerleyebilirsiniz.

BAŞAK: Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler ön plana çıkabilir. Yeni finansal girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Gün içinde alacağınız haberler sizi şaşırtabilir ve etkileyebilir. Ticari anlaşmalar yapmak için uygun bir dönemdesiniz. Gün içinde ailevi konuları yönetmeniz çok daha kolay olabilir. Akşam saatlerinde akıcı temalar var.

TERAZİ: Bugün yeni başlangıçlar yapa kararı alabilirsiniz. Ancak bu konuda alacağınız haberlerle fikir değişikliği olabilir. Önem verdiğiniz konulara daha hassas yaklaşabilirsiniz. Bedeninizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İmaj değişikliği yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularla ilgili başkalarından alacağınız destekler var.

AKREP: Sorumlu olduğunuz konularla ilgili bazı kayıplar yaşayabilirsiniz. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Bu süreçte psikolojik olarak içinize yönelmek size iyi gelebilir. Endişe duyduğunuz konularla uğraşmak istemeyebilirsiniz. Sabah saatlerinde kendinizi çok daha kararsız hissedebilirsiniz. Tepkilerinizi çok sert ortaya koymamaya çalışın.

YAY: İş hayatınızda alacağınız destekler gününüzü çok daha rahat geçirmenizi sağlayabilir. Bugün alacağınız bazı haberler gündeminizi etkileyebilir. Yeni kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Bugün arkadaşlarınızı sahiplenici davranabilirsiniz. Sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Keyfinizi yerine getirecek işlerle uğraşabilirsiniz.

OĞLAK: İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda temel atmak için uygun bir gündesiniz. Hedeflerinize ulaşmak ve kariyerinizde ilerleme kaydetmek için sıkı çalışma içinde olabilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz ön plana çıkabilir. Yaratıcı koşullar söz konusu. Akşam daha keyifli programlar için sevdiklerinizle birlikte olmayı tercih edebilirsiniz.

KOVA: Yeni ufuklara açılmak fikri heyecanlanmanıza yol açabilir. Akademik konular gündeminizi meşgul edebilir. Düşüncelerinizi paylaşmak için  programlar yapabilirsiniz. İşlerinizde kendinizi daha iyi ifade edebilmek için yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Akşam kendinizi daha iyi hissedeceğiniz olaylar yaşayabilir, keyifli ortamlarda bulunabilirsiniz.

BALIK: Bugün endişe duyduğunuz konular sıklıkla önünüze çıkabilir. Sorumlu olduğunuz işlerde kriz yaratan durumlar oluşabilir. Finansal konularda daha dikkatli olmanızda fayda var. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Ortaklı para konularıyla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Akşam saatlerinde daha akıcı koşullar söz konusu.