Ay, saat 11.53’e kadar Başak burcunda kalıyor. Sabahtan boşlukta kalan Ay, daha sabırlı ve dikkatli olmayı gerektiriyor. Bu saatlerde yolculuklar, görüşmeler, haberler bizi daha huzursuz edebilir. Daha sonra Terazi burcuna ilerleyen Ay, görüşmelerin, karşılıklı konuların önem kazanacağını göstermekte. Öğle sonrasında kurallara daha çok özen göstermek durumundayız. Sabah saatlerinde acelecilik yüzünden sıkıntılar yaşayabiliriz. Aşırı ısrarcı olmak ya da detaylara takılıp kalmak, zaman kaybı yaratabilir. Bu nedenle öğle saatlerine kadar beklemede kalmak, olayları kendi akışına bırakmak daha doğru bir yaklaşım olabilir. Günün geç saatlerinde duygusal alanda daha heyecanlı davranabiliriz.

KOÇ: İlişkilerinize denge ve uyum içinde olmak isteyebilirsiniz. Sizi uğraştıran koşullarla ilgilenebilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. İletişimden kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Engellerin üstesinden nasıl gelebileceğinizi bilemeyebilirsiniz. Ani tepki vermeyin.

BOĞA: Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminize dikkat etmelisiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışıklıklar yaşanabilir. İş hayatınızda yazılı iletişim iyi sonuç getirebilir. Gizli koşullar canınızı sıkabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Endişe duyduğunuz alanlar gündeminizi meşgul edebilir.

İKİZLER: Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Sözlü olarak kendinizi ifade edemediğinizi düşünebilirsiniz. Keyif aldığınız konularda harcama yapabilirsiniz. Abartıya kaçmayın. Sorumluluklarınızda ilerleyebilmek için mücadele içinde olabilirsiniz. Güvensizlik söz konusu.

YENGEÇ: Ailevi konularla ilgili iletişimden kaynaklı sıkıntılar çıkabilir. Kendinizi iyi ifade etmeye çalışmalısınız. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken zamanlardasınız. Geçmişte kalan konular tekrar gündeme gelebilir. Sıkışmış hissedebilirsiniz. Babanızı ihmal etmemeye özen gösterin.

ASLAN: Gündeminiz hareketli olabilir fakat işlerin akışında yavaşlama yaşanabilir. Engellerle karşılaşabilirsiniz. Çevrenizle ilgili değişiklikler sizi yorabilir. Ticari görüşmeler veya sözleşmelerde dikkatli olmalısınız. Sorumluluklarınızda ilerleme kaydetmek için sabırlı davranmalısınız.

BAŞAK: Sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Kendinizi doğru ifade etmekte zorlanacağınız zamanlar var. Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Yeni parasal kaynak arayışı içine girebilirsiniz. İletişimden dolayı yanlış anlaşılmalar olabilir. Akışta kalın.

TERAZİ: Hassasiyetiniz olduğu konular gündeminizi meşgul edebilir. Keyif aldığınız alanlarda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlarla iletişimden kaynaklı problemler yaşanabilir. Kendinizi rahat ifade edemediğinizi düşünebilirsiniz. Beslenmenize özen gösterin.

AKREP: Kayıplar yaşanabilir. Kontrollü olmaya çalışın. Kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Yetersizlik hissine kapılabilirsiniz. İç dünyanızla ilgili konulara yönelebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki olaylar gündeminizi etkileyebilir. Tepkilerinize dikkat etmelisiniz. Akışta kalmaya özen gösterin.

YAY: Gelecek beklentilerinizle ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla planlar yapabilirsiniz. Kısıtlanmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. İş hayatınızda destekler sizi rahatlatabilir. İletişimden kaynaklı problemler yaşanabilir. Akşam duygularınızı bastıracağınız olaylar yaşayabilirsiniz. 

OĞLAK: İş hayatınızda sıkıntılar yaşanabilir. Konuşmaların yanlış aktarılmasından kaynaklanan problemlerle karşılaşabilirsiniz. Üstlerle iletişiminize dikkat etmeniz gerekebilir. Toplum önünde olmak için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Ortaklı konular işlerinizi yavaşlatabilir. 

KOVA: Akademik alanlar gündeminizi meşgul edebilir. Düzenlediğiniz eğitim veya görüşmelerde aksaklıklar meydana gelebilir. İşler istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Karamsarlık içine girebilirsiniz. Kısıtlanmış ve bastırılmış hissedebilirsiniz. Gizli kalmış konularla ilgilenebilirsiniz. 

BALIK: Endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Krizlere dikkat etmelisiniz. Ortaklı işlerle uğraşabilirsiniz. Sorumluluklarınızı ilerletebilmek için çaba gösterebilirsiniz. Bazı işlerinize yön vermekte zorlanabilirsiniz. Duygularınızı bastırdığınızı düşünebilirsiniz.