Terazi burcunda ilerleyen Ay, tek başına hareket etmek yerine, ortaklı işlere ağırlık verebileceğimizi gösteriyor. Başkalarının bakış açını göz önüne almalıyız. Denge yaratmak için harekete geçebiliriz. Öğle saatlerine doğru işe yönelik hedefler, sorumluluklar daha iyi yönetilebilir. Herhangi bir konuda temel atmak için harekete geçebiliriz. Yakın beraberliklerde hassas konular da gündeme gelebilir. Kendimizi fazla heyecanlı ve etkiye açık hissedebiliriz. Öğle saatlerinde hem kendi durumumuzu hem de başkalarını daha iyi anlamak için çaba sarfetmeliyiz. Kırılganlık, duyarlılık yaratan durumlar yüzünden ilişkilerimize objektif bakmakta zorlanabiliriz.

KOÇ: Eşinizle ilgili başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. İlişkileriniz ön plana çıkıyor. Denge ve uyum ihtiyacında olduğunuz bir gündesiniz. Bazı olaylarda kendinizi daha fazla öne atabilirsiniz. Ani tepkilerinize dikkat etmenizde fayda var. İlerleyen zamanda fazla kendinize yönelebilirsiniz. 

BOĞA: Çalışma hayatınızdaki koşullarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumluluklarınız için daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Yeni başlangıçlar içinde olacağınız zamanlar var. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkilerinizi belli bir denge içinde tutmaya özen gösterin. Sorgulayıcı olabilirsiniz. 

İKİZLER: Bugünü kendinize ayırmak isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz şeylerle uğraşmak size keyif verecektir. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Birlikte zaman geçirmekten hoşlandığınız kişilerle buluşabilirsiniz. Enerjinizi dengeli harcamaya özen gösterin. İşlerinizde risk alabilirsiniz.

YENGEÇ: Gündeminizi ailevi ilişkileriniz oluşturabilir. Evde ki uğraşlara dikkat. Geçmişe ait konularla ilgilenmeniz gereken durumlar olabilir. Sıkışmış hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yön kazandırabilirsiniz. Evinizle ilgili ertelediğiniz işlere başlayabilir, hatta yeni fikirler üretebilirsiniz.

ASLAN: Gündeminizi çevrenizdeki değişiklikler etkileyebilir. İletişim içinde olduğunuz konularda yeni başlangıçlar söz konusu. Hareketlilik sizi yorabilir. Ticari faaliyetler içinde olabilirsiniz. Sözlerinizi ortaya koymanız ve dikkatli olmanız gerekiyor. Gün içinde kendinize zaman ayırabilirsiniz. 

BAŞAK: Maddi konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Bir süre harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Gelir ve harcamalarla ilgili gelişmeler olabilir. Akışta kalın.

TERAZİ: Kişisel açıdan önemli gördüğünüz konulara daha fazla yönelebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde dikkat etmeniz gereken konular gündeme gelebilir. Karşınızdaki kişilerle uyum içinde olmak size avantaj sağlayacaktır. Hassas olduğunuz konularda tepkilerinize biraz dikkat etmelisiniz. 

AKREP: Gizli kalan konulardan dolayı keyfiniz kaçabilir. İç dünyanızla ilgili konulara yönelebilirsiniz. Sorumluluklarınızla eksikleri tamamlamak için daha uygun zamanlar olabilir. Olaylara karşı ani tepkiler vermemeye özen göstermelisiniz. Akşam saatlerinde içsel süreçler yaşayabilirsiniz.

YAY: Arkadaşlarınızla zaman geçirmek, sosyal ortamlarda bulunmak size iyi gelecek. Hayatla ilgili beklentilerinizdeki olayları daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğiniz zamanlardasınız. İş hayatınızda desteklerle hızlıca ilerleyebileceksiniz. İç dünyanızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. 

OĞLAK: İş hayatınızda ön planda olabilirsiniz. Kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Üstlerinizle iletişiminizi güçlendirmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yeni sorumluluklar yüklenebilirsiniz. İşlerinizi tamamlamak için çaba gösterebilirsiniz. Rahat iletişim kuracağınız kişilerle zaman geçirebilirsiniz.

KOVA: Yeni ufuklara açılmak için kendinize farklı uğraşlar bulabilirsiniz. İkili ilişkileriniz önem kazanabilir. Ayrıca politik olmanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Akademik konular gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. 

BALIK: Endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Ortaklı işler içinde olabilirsiniz. Sizi krize sokabilecek olaylardan uzak durmanızda fayda var. Parasal alanlara yönelebilirsiniz. Maddi açıdan kendinizi bağlı hissetmek sizi rahatsız edebilir. Gün içinde akışta kalmaya özen gösterin.