Yeniay öncesindeyiz. Böyle zamanlarda bekleme yaratan durumlar, bitişler ve sonlanmalar gündeme gelebilir. Aynı zamanda sürprizlere de açık olalım. Şimdiye kadar alışageldiğimiz şeyleri değiştirmek, farklı bir şeyler yapmak isteyebiliriz. Boğa burcundaki Ay, güven ve istikrar aradığımızı anlatıyor. Parasal konularda da değişiklikler gündeme gelebilir. Aynı zamanda hızlanan bir iletişim var. Belirli bir grup ve ortak amaç çevresinde görüşmeler gündeme geliyor. Düşüncelerimizi paylaşmak konusunda zorlanmayacağız. Akşam saatlerinde daha fazla hayal ve hassasiyet var. Günün geç saatlerinde kafaca meşgul olabileceğimiz şeyler bulabiliriz.

KOÇ: Maddi kaynaklarınızla ilgili değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Bu konuda yeni fikirler geliştirebilir ve bunları hemen uygulamaya koymak isteyebilirsiniz. Olaylara karşı çok daha iyimser yaklaşacağınız zamanlar var. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. 

BOĞA: Olumlu adımlar atmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Yeni fikirler ortaya atabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. İmaj değişikliği yapmak size iyi gelebilir. Sabah saatlerinde ilgilendiğiniz çalışmalarda abartıya kaçma eğiliminde olabilirsiniz. 

İKİZLER: Bilemediğiniz konular tarafından çevrelendiğinizi hissedebilirsiniz. Hareketli ve iletişime dayalı bir gündesiniz. Gizli kalan olaylar gündeminizi etkileyebilir. Bu durumda kabullenme içine girmek sizi rahatlatabilir. Akşamüstü kendinizi daha rahatlamış hissedebilirsiniz.

YENGEÇ: Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni fikirler üreteceğiniz ve harekete geçmekte zorlanmayacağınız bir gündesiniz. Sabah saatlerinde işlerinizin rast gitmesinden dolayı kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. İlgilendiğiniz konularda abartıya kaçabilirsiniz. Akışta kalın. 

ASLAN: İş hayatınızla ilgili çalışmalar gündeminizi oluşturabilir. Hedeflerinize ulaşmak için yapıcı hareketler içinde olmalısınız. Parasal konularınızla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Zevk aldığınız işlerle ilgilenmek size iyi gelecektir. Akşam sanatsal aktivitelerde bulunabilirsiniz.

BAŞAK: Yeni konulara ilgi duyacağınız günlerden birindesiniz. Hayatınızdaki olaylarda bütünü görmek için adımlar atabilirsiniz. Yeni fikirlerinizi açıkça ifade etmek isteyeceksiniz. Sabah işlerinizi aksatıp kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çevrenizle iletişim halinde olabilirsiniz. 

TERAZİ: Endişelendiğiniz işlerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ortaklı konular gündeminizi etkileyebilir. Kriz yaratan koşullara daha fazla dikkat etmeniz gereken zamanlar var. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar söz konusu olabilir. İletişimi bol hareketli bir gündesiniz.

AKREP: Hayatınızdaki ikili ilişkilerinizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Karşınızdaki kişilerle denge kurmak isteyebilirsiniz. Yapıcı durumların oluşacağı işlerle ilgilenebilirsiniz. Parasal konulara karşı dikkatli davranmalısınız. Eşinizden beklemediğiniz haberler alabilirsiniz. 

YAY: Çalışma hayatınızdaki koşullarınız gündeminizi etkileyebilir. Sizi yoran yıpratan koşullara karşı dikkatli olmalısınız. İş arkadaşlarınızla birlikte yaratıcı fikirlerinizi paylaşmak için toplantılar yapabilirsiniz. Yeni bir hizmet ortaya koymak için çalışmalara başlayabilirsiniz. 

OĞLAK: Kendinizi ifade edeceğiniz işlere yoğunlaşabilirsiniz. Sabah saatleri ilgilendiğiniz konularla ilgili daha kolay risk alabileceksiniz. Şanslı zamanlar söz konusu. Zevklerinizde abartıya kaçma eğiliminde olabilirsiniz. Parasal durumlar gündeminizi etkileyebilir. Akışta kalın. 

KOVA: Ailenizle ait konular gündeminizi etkileyebilir. Yapıcı konuşup, ortak kararlar alabilirsiniz. Sabah saatlerinde olaylara karşı çok daha iyimser yaklaşabilirsiniz. Güven arayışında olacağınız zamanlar var. Emlak işleriyle ilgili yeni girişimlere atılmak isteyebilirsiniz.

BALIK: Yapıcı hareketin, iletişimin yoğun olduğu bir gündesiniz. Sabah saatlerinde şanslı olduğunuz zamanlar var. İyimser tavrınızla işlerinizin daha kolay ilerlemesiniz sağlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde zekanızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Ticari anlaşmalar söz konusu.