İkizler burcundaki Ay, Mars ile karşıt dururken, özellikle evde güvenlik konusuna dikkat edelim. Bugün oldukça hareketli ve hızlıyız. Ancak huzursuz edici, şiddet içerebilecek koşullar da var. Eğer biraz daha planlı, sistemli ve programlı hareket edersek, çok şey yapabilir ve daha etkin olabiliriz. Günün geç saatlerinde bir düzen kurmak, mantıklı düşünmek daha kolay olacak. Dolunaya doğru yaklaşırken, adımlarımız hızlanıyor. Bugün iletişim alanında oldukça hızlıyız. Yeni bilgileri ve fırsatları değerlendirmek zor olmayacak. Bugünlerde farklı görüşleri bir araya getirmek ve bir sonuca varmak söz konusu. Günün geç saatlerinde aşkta ve beraberlikler gücümüzü ortaya koymak ve olaylara biraz daha kurcalayıcı bakmak gündemde gelebilir.

KOÇ: Yakın çevrenizde gelişen olaylar gündeminizi etkileyebilir. Zihinsel mücadele gerektiren konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Öğle saatlerinde ilgilendiğiniz işlerinizde hata yapma riskiniz artabilir, dikkatli olmanızda fayda var. Bazı konularda bitişler olabilir. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz.

BOĞA: Maddi kaynaklarınızla ilgili elinizde olmayan nedenlerden sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Gizli kalmış konular gündeminizi meşgul edebilir. Öğle saatlerinde uğraştığınız işlerle ilgili net kararlar alamayabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili mücadele etmeniz gereken konular meydana gelebilir. 

İKİZLER: Yeni başlangıçlar yapmak için mücadele vereceğiniz bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Kontrolünüzü elden bırakmayın. Öğle saatlerinde az risk taşıyan olaylara yönelebilirsiniz.

YENGEÇ: Uğraştığınız konularda bilemediğiniz nedenlerden dolayı sonlanmalar olabilir. Üzerinde uzun zamandır çalıştığınız olaylarda çözülme meydana gelebilir. Bu durum kendi iç dünyanıza çekilmenize neden olabilir. Öğle saatlerinde olaylar daha bulanık hale gelebilir. Mücadele etmek isteyebilirsiniz.

ASLAN: Gelecek beklentileriniz de gizli kalmış olaylardan dolayı sıkışmalar meydana gelebilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı işlerinizi sonlandırmak zorunda kalabilirsiniz. Uğraştığınız işler öğle saatlerinde dağınıklık yaşayabilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenmek ve kafanızı dağıtmak isteyebilirsiniz.

BAŞAK: İş hayatınızda çözülmeler yaşayabilirsiniz. Uğraştığınız konularla ilgili feragat edebilirsiniz. Zorlanmalar yaşayacağınız konulara karşı dikkatli olun. Üstlerinizle mücadele içine girebilirsiniz. Dağılmış hissedeceğiniz zamanlar var. İşlerinizde risk almak için uygun bir gün olmayabilir. 

TERAZİ: İç dünyanızda yeni ufuklara açılabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek için hevesli bir gündesiniz. Uğraştığınız konularla ilgili bitişler ve sonlanmalar olabilir. Yaşadığınız olaylarla ilgili zorlanacağınız konular ön plana çıkabilir. Korku hissettiğiniz konularla yüzleşebilirsiniz. Sabırlı olmanız gerekebilir.

AKREP: Endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Ortaklı para alanlarıyla ilgileneceğiniz zamanlar içindesiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar sizi rahatsız edebilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı işlerinizde bitişler meydana gelebilir. Feragat etmeniz gereken konular oluşabilir.

YAY: İkili ilişkilerinizle ilgili bitişler meydana gelebilir. Eşinizle ilgili konularda sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde işlerde hata yapma olasılığınız yüksek, dikkat göstermenizde fayda var. Uyum ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. Sizi uğraştırabilecek konulara karşı özenli davranmalısınız.

OĞLAK: İş hayatınızda elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplar olabilir. Çalışma arkadaşlarınızla mücadele gerektiren durumlar yaşayabilirsiniz. Gün içinde sizi yoran yıpratan konulara karşı dikkatli olmalısınız. Dağıldığınızı hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınızın üstesinden gelmekte zorlanabilirsiniz. 

KOVA: Kendinizi ifade edeceğiniz işlere yönlenebilirsiniz. Bu konularda mücadele vereceğiniz zamanlar var. Uğraştığınız konularda bitişler olabilir. Bu durum sizi kabullenmeye itebilir. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Gençlerle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Akışta kalın.

BALIK: Ailenizle ilgili gizli kalmış konular gündeminizi meşgul edebilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı içsel süreçler yaşayabilirsiniz. Öğle saatinde yaşayacağınız dalgınlık sizi hatalara itebilir. Evinizle ilgili mücadele edeceğiniz durumlar sizi zorlayabilir. Akışta kalmaya gayret edin.