İletişim gezegeni Merkür, Güneş ile dış kavuşum yapıyor ve çok hızlı ilerliyor. Böyle zamanlarda bilgi akışı hızlanarak bizi yeni değerlendirmelere, kararlara götürebilir. Saat 11.54’ten itibaren Terazi burcuna ilerleyecek Ay, karşılıklı görüşmelerin, sözleşmelerin de bizi etkileyebileceğini anlatıyor.
İletişim olanaklarını iyi kullanalım. Pazarlık edilmesi gereken durumlar var. Kurumsal konular içinde daha özenli olalım. Sezgilerimizden de yararlanabilir ve enerjimizi daha ruhsal konulara, fedakârlıklara yöneltebiliriz. Yaratıcılığımızı iyi kullanmaya bakalım.

KOÇ: İkili ilişkilerde denge arayabilirsiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumluluklarınız gündeme gelebilir. Başarı için daha fazla sorumluluk olmanız gerekebilir. Ailevi konularda duyarlı olmanız gereken zamanlardasınız. Acele etmeden karar vermeniz gereken durumlar var.

BOĞA: Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Sağlam olacak temeller atmak için çaba sarf edebilirsiniz. Bu nedenle iş arkadaşlarınızla mücadele içinde olacağınız zamanlar var. Gün içinde alternatif planlar yapmanız gerekebilir. Aile ve güven konuları ön plana çıkabilir. 

İKİZLER: Keyif aldığınız konulara yaratıcılığınızı katmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgilenebilirsiniz. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi rahat ifade edebilirsiniz. Ailevi meseleler sizi meşgul edebilir. Akışta kalmaya çalışın.

YENGEÇ: Evinize ait konular gündeminizi meşgul edebilir. Emlak konularıyla ilgilenebilirsiniz. Ailenizle ilgili güven konularında stresli durumlar yaşayabilirsiniz. Geçmişe olaylarla ilgili alınganlık olabilir. Acele etmeden kararlar almalısınız. Bazı olaylar için temeller atmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. 

ASLAN: Gündeminiz ailevi konularla meşgul olabilir. İş hayatınızda iletişimi yoğun bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konuların daha sağlam olması için çalışacağınız zamanlar var. Kendinizi çok rahat ifade edebilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili konularda fazla duygusal davranabilirsiniz. Akışta kalın.

BAŞAK: Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeteneklerinizi işinizi sağlamlaştırmak için kullanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme sağlamak için daha rahat koşullar söz konusu. Ailevi olaylarda kendinizi rahat hissetmeyebilirsiniz. Duygusal olaylara temkinli davranabilirsiniz.

TERAZİ: Kendinizle ilgili yeni niyetler ortaya koyabilirsiniz. Kişisel önem verdiğiniz konulara yoğunlaşabilirsiniz. İlişkiler ön plana çıkabilir. Ailedeki hassas konularla ilgilenebilirsiniz. Uğraştığınız konularda daha fazla büyümek isteyebilirsiniz. Bunun için uygun koşullar yakalayabileceksiniz. Akışta kalın.

AKREP: Kayıplar yaşayabilirsiniz. Ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Güven ve korunma konularında stresli durumlar karşınıza çıkabilir. Kabullenme içine gireceğiniz zamanlar olabilir. Kendi iç dünyanızla ilgili konulara yönelebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde dikkatinizi kaybetmemeye özen gösterin.

YAY: Gelecekle ilgili ümitleriniz için yeni temeller atmak isteyebilirsiniz. Sosyal konuların ilginizi çekeceği zamanlar içindesiniz. Meslek grubunuzdan arkadaşlarınızla görüşmek size iyi gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda ilerlemek isteyebilirsiniz. Bunun için iş hayatınızda destekleri değerlendirin.

OĞLAK: İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. Bugün üstlerinize kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için yaratıcılığınızı kullanacağınız zamanlar var. Ailevi konular zaman zaman gündeminizi meşgul edebilir. İhtiyatlı olmanızda yarar var.

KOVA: Yeni ufuklara açılmak, yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda bütünü daha rahat görüp, rahatça ilerleyeceğiniz zamanlar var. Gün içinde düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla programlar yapabilirsiniz. Ailevi konularla ilgilenebilirsiniz.

BALIK: Ortaklı para konuları gündeminizi oluşturabilir. Parasal konulardan dolayı bağlayıcı koşullar oluşabilir. Endişe duyduğunuz konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yatırımlarınızla ilgili yenileme yapmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Güven ve korunma konularıyla ilgili krizler yaşayabilirsiniz.