Çok erken saatlerde Koç burcunda yeniay gerçekleşti. Bu yeniay hem heves getiren, geliştirici konulara hem de çatışma ve iddialaşma yaratan koşullara işaret ediyor. Günün büyük bir bölümünde acelecilik, düşünmeden hareket etme olabilir. Sabah saatlerinde belirli imkanlardan, desteklerden de yararlanabiliriz. Ön yargılarla davranmayalım. Kimi zaman gereksiz sürtüşmelere ve rekabete yönelebiliriz. Biraz sakin kalabilmek ve planlı düşünmek çok şey sağlayacak. Öğle saatlerinde aşka ve karşılıklı konulara güçlü bir vurgu var. Saat 20.43’ten itibaren Boğa burcuna ilerleyen Ay, günün geç saatlerine daha kararlı bir hava katıyor. Akışta kalın.

KOÇ: Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki işlerde kendinizi feda edeceğiniz olaylar ön plana çıkabilir. Gelecekle ilgili projelerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Bedeninizle ilgili durumları ihmal etmemeye çalışın. Dikkatli olmanızda fayda var.

BOĞA: Elinizde olmayan nedenlerden dolayı işlerinizde çok fazla fedakâr davranabilirsiniz. Gizli kalan konulardan dolayı düşmanlarınız olabilir. İçsel süreçler yaşayacağınız zamanlar var. İlgilendiğiniz işlerdecesaretli davranabilirsiniz. Sosyal durumlarla ilgilenmek size iyi gelebilir.

İKİZLER: Gelecek umutlarınız yönünde yeni projelere dahil olmaya cesaret gösterebilirsiniz. Sosyal konular ilgi odağınızda olabilir. Uğraştığınız işler de kabullenme içine girdiğinizde, alacağınız desteklerle hızlı ilerlediğinizi fark edebilirsiniz. Yaşanabilecek kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

YENGEÇ: İş hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Hedeflediğiniz yerlere ulaşmak için tamamlanma içinde olabilirsiniz. Yoğunlaştığınız işleri bırakmak isteyebilirsiniz. Çalışma ortamızda yaşanacak kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Akışta kalmaya özen gösterin. 

ASLAN: Akışa kendinizi bırakmak isteyebilirsiniz. Özgürleşme isteği içinde yeni projelere atılabilir. Alternatif konularda eğitim alabilirsiniz. İnandığınız düşüncelerinizi etrafınızdakilerle paylaşmak için kendinizi hevesli hissedeceğiniz zamanlar var. Yabacılarla ilgili durumlar gündeminizi etkileyebilir.

BAŞAK: Sizi yoran koşullar daha fazla gündeme gelebilir. Ortaklı para konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Parasal açıdan sıkışmalar sizi sıkıntıya sokabilir. Bazı durumlarda kabullenme içine girebilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Yenilenme içine girmek isteyebilirsiniz.

TERAZİ: İkili ilişkilerinizde kendinizi fedakâr hissedebilirsiniz. Yaşadığınız olaylar da sıkışma meydana gelebilir. Sonrasında kabullenme içine girebilirsiniz. Karşınızdakilerle uyum içinde olmak isteyebilirsiniz. Yapacağınız anlaşmalarda dikkatli olmalısınız. Sosyal konulara yönleneceğiniz zamanlar olabilir.

AKREP: Çalışma hayatınızda yaşanabilecek kazalara karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Aldığınız sorumluluklarınız için fedakâr hissedebilirsiniz. Tamamlanması gereken işler için çalışma arkadaşlarınızla birlikte planlama yapabilirsiniz. İş hayatınızda gelene destekleri göz ardı etmemeye çalışın.

YAY: Yaratıcılığınızı uğraştığınız işlere kullanabilirsiniz. Kolektif veya sosyal konulara yönlenmek isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabileceğiniz zamanlar var. Abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Tamamlanmasını istediğiniz çalışmalar gündeminizi etkileyecektir.

OĞLAK: Evde yaşanabilecek kazalara karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Ailenizdeki eski konular gündeme gelebilir. Kendinizi aile içindeki mevzulara karşı fedakâr yaklaşım içinde olduğunuzu hissedebilirsiniz. İç sesinizi dinlemeniz sizin için iyi olacaktır. Akışta kalmaya özen gösterin.

KOVA: Hareket ve iletişimin yoğun olduğu bir gündesiniz. Ufak tefek kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde yapacağınız ticari görüşmelere özenli davranmalısınız. Uğraştığınız işlerde tamamlanma söz konusu... 

BALIK: Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Çözemediğiniz durumlarda kabullenme ihtiyacı doğabilir. Uğraştığınız işlerde yeteneklerinizi kullanmak işlerinizi kolaylaştırabilir. Gün içinde başkalarından gelen destekleri iyi değerlendirebilirseniz, kendinize vakit ayırabilirsiniz.