Geri Dön

‘Romantizm artık yok’

Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız’ın rol aldığı ‘Cebimdeki Yabancı’ filminin ortak yapımcısı Ferzan Özpetek, aşkı yorumladı.

‘Romantizm artık yok’

Yönetmen, sevgililer için Soho House’da yapılan özel gösterimde seyirciyle buluştu. Özpetek, “Telefonlar yokken aşk daha güzeldi. Romantizm artık yok. Biriyle görüşmek için hayal kurmak, ona ulaşmaya çalışmak, cevap beklemek, sabretmek yok. Cebimizde ve elimizdeki bu küçük ekranlarla, yeni fanteziler yaratırken daha kıymetli olanları kaybediyoruz. Çok çabuk alevlenen aşklar, birbirini çok sevmeler, duyguların bir anda yükselmesi ya da anında kaybolması... Sadece aşkla ilgili bir romantizm de değil bu kaybedilen; hayatın içindeki romantizm kayboldu” dedi.

Dünyaca ünlü star Inna, Çorlu’da mahsur kaldıYeni şarkısı ‘Up’ın promosyon çalışmaları için Romanya'dan Türkiye’ye gelmek için yola çıkan dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Inna'nın uçağı, İstanbul’u felç eden kar fırtınası nedeniyle Çorlu’ya inmek zorunda kaldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber