Geri Dön

Sedat Doğan aylar sonra ortaya çıktı: Rahatsız olursam, rahatsız ederim!

Işın Karaca’yla evliliği sona eren Tuğrul Odabaş’ın ünlü şarkıcının kızı Mia’nın fotoğrafını “Seni seviyorum kızım” notuyla paylaşması, minik kızın babası Sedat Doğan’ı çıldırttı. Doğan, sosyal medyada paylaştığı bir videoyla Odabaş’a tepki gösterdi.

Sedat Doğan aylar sonra ortaya çıktı: Rahatsız olursam, rahatsız ederim!

Işın Karaca’yla 3 yıllık evliliği kısa süre önce noktalanan Tuğrul Odabaş, ünlü şarkıcının küçük kızı Mia’yı kendi kızı gibi benimsediğini söylemişti. Odabaş, önceki gün Mia’yla çektirdiği bir fotoğrafı “Seni seviyorum kızım” notuyla Instagram'da yayınladı. Bu paylaşım, Mia’nın gerçek babası Sedat Doğan’ı çılgına çevirdi.

"IŞIKLARINI KAPATIRIM"
Uzun süredir yurt dışında yaşayan Sedat Doğan, sosyal medyada bir video yayınlayarak, Türkiye’ye dönüş yolunda olduğunu duyurdu ve Tuğrul Odabaş’a seslendi: Ben rahatsız olursam rahatsız ederim, beni tanıyanlar bilir. Şimdi Tuğrul efendi olacaksın, adam olacaksın, dans etmeyeceksin. Ben dansı çok iyi bilirim, sana gerekirse samba da öğretirim. Benim kızımın fotoğraflarını alıp Instagram’da, orada burada kullanıp, Türk halkının duygularıyla oynayıp, bir baba figürü yaratıp sahnelerde şov yapamazsın. Arada okyanuslar da olsa ben senin o sahnenin ışıklarını kapatırım. Adam ol, sessiz ol, efendi ol.

SOYADI DAVASI AÇACAK
Menajeri Recep İlgin, Sedat Doğan’ın dava açacağını söyledi. “Aslında Sedat böyle bir video paylaşmayacaktı ama Tuğrul Bey’in Mia’yı kullanarak ajitasyon yapması, sahte baba şefkati göstermesi kızdırdı onu. Bir de Işın Hanım, sanki Sedat büyük kötülükler işlemiş gibi Mia’nın soyadını değiştirdi. Sedat kızına yeniden soyadını vermek için mücadele edecek. İki avukatla yola çıktı, dava açacak.”

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber