Geri Dön

Serel Yereli'nin Çeşme'de deniz keyfi

Uzun süredir İngiltere'de sürdüren oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, bir süre önce geldiği İzmir Çeşme'de güneşli havanın tadını çıkardı ve denize girdiği anları takipçileriyle paylaştı.

Serel Yereli'nin Çeşme'de deniz keyfi

Bir dönem ekranlara gelen 'Bodrum Masalı' dizisinde hayat verdiği 'Alara' karakteriyle tanınan Serel Yereli, sosyal medya paylaşımlarıyla gündem oluyor.

FİT SEREL
Uzun süredir İngiltere'nin başkenti Londra'da yaşayan genç oyuncu, İzmir'e gelip güzel havanın tadını çıkardı. Mavi mayosuyla denize girdiği anları paylaşmayı ihmal etmeyen Yereli, formda görüntüsüyle dikkat çekti.

Oyunculuğa bırakıp, müzik kariyerine ağırlık veren 25 yaşındaki güzel, takipçilerinden 10 bine yakın beğeni ve çok sayıda yorum aldı.

Serel Yerelinin Çeşmede deniz keyfi

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber