Ev ahalisi, “Şu Volkan’dan kurtulsun Asya” diyor. Diyor da işte olmuyor. Asya gönlünü ‘hafızasını kaybetmiş’ Aras’a kaptırdı. “Gerçek hayatta evli mi?” sorusu düğümü çözüyor. Asya, “Bak aklın başına gelince bana gerçeği söyle” mesajı verdi. Yani bir süre daha Volkan kuduracak. Sonra yine kendi rutinlerine dönecekler!

Cavidan şov

Son bölümde ‘Sadakatsiz’de bir Cavidan şov vardı. Meltem Baytok döktürdü. Komedide çok kadın oyuncular var yeter ki proje olsun. Mesela Baytok’un başrolde olduğu bir film düşünülmez mi? “Tekirdağ’ı yağız delikanlılar sarmış” tiradı acayipti.

EVLİLİK HAKKINDA GÜZEL YORUM

Azra, annesine karşı boşanma davasını kazanmıştır. Erman Bey’in bürosunda kutlama vardır. Bir maaş ikramiye kazanmıştır çalışanlar. Büronun hizmetlisi Ceylan’ın yorumu, dizinin özeti gibidir; “Tuhaf iş, millet boşanıyor biz kazanıyoruz.”

AMERİKAN ETKİSİ

‘Yargı’da Ceylin tuvalete gidip kusuyor. Bu kusma işi Hollywood’tan yayılmıştır. Sadece bizde değil, Batı menşeili film ve dizilerde görülür.

HEKİMOĞLU VE MUZO; FİLM OLSUN

Unutulmaz dizimizdir. Ben ‘Muzo karakteri üzerine bir film yapılsa’ diye yazmıştım. Kıyısında köşesinden bir reklam filmi yapılmış; Muzo ve Hekimoğlu ikilisiyle... Filmini de yapın. Aysel hemşire de olsun mesela.